Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořká zavařená rajčata, 16.8.2020
Děkuji, pěknou neděli.
Využití letních jablek, 15.8.2020
Tak jsem to letos vyzkoušel ve 3 dávkách, vždy asi 5-6kg již odjádřincovaných letních jablek jsem rozvařil, trochu zahustil propasíroval přes hrubší cedník dal 0,1l octa a 60-80dkg cukru, asi tak o další 1/3 zahustit. Nalil do sklenic, menší se... celý příspěvek >
Hořká zavařená rajčata, 15.8.2020
Dobré dopoledne, chtěl bych odpoledne zavařit asi 5kg rajčat. Zvažuji na přírodní způsob, jen nacpat čtvrtky do sklenic a zavařit. Našel jsem teplotu 80 stupňů, 20 minut a 90 stupňů 30 minut. Jakou máte vyzkoušenou teplotu a dobu v zavařovacím hrnci,... celý příspěvek >
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 10.8.2020
Dobré ráno, děkuji za nové rady, ano ideální by bylo si kotouč sám nabrousit a nebýt na nikom závislý i když třeba jen časově a i s tím, že by to nebylo úplně předpisové. O vodícím držáku s kulatým pilníkem vím, Stihlák mě dokonce ukazoval originální... celý příspěvek >
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 9.8.2020
Dobré nedělní ráno, děkuji za reakce, takže sháněl jsem v Brně, pohybuji se často i v Tišnově, tam jsem ještě nezkoušel hledat. Tu minulou středu jsem byl u několika prodejců a servisů zahradní techniky a na několika místech, kde brousí a dokonce i... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 7.8.2020
I když jsem skeptik k akumulátorové zahradní technice (celý život pracuji v různých profesích elektro) a pilu, 2 křovinořezy, minirotavátor a VARI mám vše se spalovacím motorem, zmínka o jednoručce mě donutila jít se na ní do Husky podívat, přeci jen... celý příspěvek >
Hniloba u stopky rajčete, 7.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za odpověď. Úplně zdravé určitě nejsou, i přes 2 postřiky Acrobatem mám na stanovišti velký tlak houbových chorob. Jinak na záhoně jsou po cca 4 letech, mezitím tam byl hrách, zelené hnojení, okurky a rok ležel záhon ladem. No mohla... celý příspěvek >
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 7.8.2020
Dobrý den, děkuji za rady, tak bohužel odbornou firmu jsem nesehnal (ztratil jsem tím středeční dopoledne), tak to budu muset zkusit nabrousit sám.
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 4.8.2020 Obsahuje fotku
Dobré odpoledne, můžete mě prosím poradit jak a čím nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu viz obrázek?  Také by kotouč potřeboval rozvést zuby. Když byl kotouč nový naostření nebylo zřejmé, ale řezal. Tam, kde jsem ho kdysi koupil mě řeklii, že... celý příspěvek >
Hniloba u stopky rajčete, 4.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, v minulosti ojediněle, letos u poměrně hodně plodů se mě objevuje černá hniloba u stopky rajčete (ne na spodku plodu). Hniloba přechází dovnitř plodů. Je to na nezralých i zralých plodech. Můžete prosím poradit o co se jedná a jak... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 29.7.2020
Dobrý den, akumulátor si dovedu představit v akuvrtačce nebo snad i elektrokole. Ale nezlobte se v řetězové pile nebo křovinořezu asi ne a už vůbec ne v kultivátoru, malém traktoru,  osobním autě. Takže u mě zahradní technika zatím s klasickým... celý příspěvek >
Stihl MS290 ztráta výkonu v řezu po zahřátí, 24.7.2020
Dobré ráno, včera se mě u prodejce nepodařilo koupit nový ventilek, měl jen ventilek s "O" kroužkem do nádrže, já potřebuji na hadičku. Před dalšími experimenty  (plná, prázdná nádržka, znovu otevření nádržky za běhu, výměna palivového filtru,... celý příspěvek >
Stihl MS290 ztráta výkonu v řezu po zahřátí, 23.7.2020
Dobrý den a děkuji. Ano pila zvyšuje volnoběžné otáčky. Po výměně směsi, namíchal a nalil jsem jen cca 200-300ml, takže nádržka nebyla plná jde při zatížení výkon až do zdechnutí hned. Snížením výkonu - při plném plynu jdou otáčky dolů do zdechnutí.... celý příspěvek >
Stihl MS290 ztráta výkonu v řezu po zahřátí, 22.7.2020
Tak výměna směsi nepomohla. Celkově hodně znečistěný je ventilek nádržky a po otevření nádržky to syklo, zkusím ho sehnat a vyměnit.  Nějaké další nápady?
Stihl MS290 ztráta výkonu v řezu po zahřátí, 20.7.2020
Je to asi 2-3 týdny, benzin od Globusu, hned jsem nalil stabilizátor od BaS (i když u 2 taktu jsem s benzínem bez stabilizátoru nikdy problém neměl). Ale koupím jako standardně od Shellu, namíchám a vyzkouším. Jinak díky za námět.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika