Příspěvky uživatele - 109.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinna reva choroba, 1.9.2020
Díky za názor, potvrzuje mi to moji domněnku. Letos je na plísně "úrodný" rok. Právě te druhý postřik funficidem jsem neudělal a to se vymstilo. Jen mi nejde na rozum, proč to taky nechytilo skoré odrůdy, ne že bych toho litoval. Je to tím, že k... celý příspěvek >
Vinna reva choroba, 31.8.2020 Obsahuje fotku
Ještě to foto, že...
Vinna reva choroba, 31.8.2020
Jsem na tom podobně, možná hůře, ale potřeboval bych názor odborníka, kde došlo k chybě. Stříkal jsem před rašením Kumulus, po odkvětu Talent, pak opět Kumulus plus Folpan během zaměkání. Všechny bílé ranné odrůdy a bílé co dozrávají teď jsou OK,... celý příspěvek >
Kadeřavost na jap. švestce?, 22.5.2020 Obsahuje fotku
Dnes jsem našel na několika listech nějaké kokony s larvami. viz foto
Kadeřavost na jap. švestce?, 20.5.2020
Bohužel, netuším. Je to uznaná odrůda, štítek už vzal za své. Zajímavé je to, že "odkopkové" stromy nebyly skoro vůbec postiženy.
Kadeřavost na jap. švestce?, 16.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, mám stejný (podobný) problém. Mám na zahradě 16 stromů různého stáří a odrůd. Na všech se objevilo ono zkroucení listůa ale v různé intenzitě a rozsahu, většinou mírné. Pouze jediný mladý strom to odnesl téměř totálně, viz obrázek. Zkoumual... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika