Příspěvky uživatele - 61.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 27.5.2020
Krása, mládí, síla            Vladimír
Sázení brambor 2020, 25.5.2020 Obsahuje fotku
Po první třetině vedou jasně ty dva řádky brambor v černé textilii. Nať je větší a bohatější a hlavně práce s nimi nula. Kdžto ten řádek jsem nejprve musel vyčistit, po těch malki´bách a rybízu tam bylo plno plevele (oset svlačea) a potom nakopčit... celý příspěvek >
Moje luskoviny v roce 2020, 25.5.2020 Obsahuje fotku
Hrách na prvém záhonu má už plno lusků. Začátkem příštího týdne budu muset někoho z rodiny naverbovat, aby ho začal sklízet. Musí se probírat a trhat jen ty zralé. Opravdu nerad to... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 12.5.2020 Obsahuje fotku
Letos poprvé zkouším pěstovat rané brambory mulčované černou tkanou textilií. Koupil jsem v Osevě ranou odrůdu Marabel a 9. dubna jsem ji vysázel. Počítal jsem s tím, že vtom balíčku 5 kg by mohlo být tak šedesát sadbových brambor což by mně stačilo.... celý příspěvek >
4-5 let stara semena tykve - nevim zda vyklici, 12.5.2020
Nevím jak to děláte se semeny tykve. Já je napřed namočím na cca 10 hodin aby nasály vlhkost, potom je zabalím do vlhkého hadýrku a dám je do nějaké krabičky nebo igelitového sáčklu. Klíčení sleduji a jakmile mají semena klíčky, tak je sázím buďto do... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 12.5.2020
Asi by to chtělo přesadit, aby se to pohnulo. Jestli to počasí bude pokračovat tak jak to v květnu začalo, tak s výsadbou ven na záhony si ještě počkáme. Neznám moc ty substráty, ale myslím si, že ten pěstební bude vzdušnější protože je hrubší. Možná... celý příspěvek >
Má to cenu?, 22.4.2020
Souhlasím. Ne každá půda pod trávníkem je plná drátovců.            Vladimír
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika