Příspěvky uživatele - 167.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypěstování broskve z pecky, 21.7.2023
Máte někdo zkušenost s vypěstováním ploché broskve z pecky? Je to vůbec možné? Díky za info.
Líska - scvrkávání souplodí, 16.7.2023 Obsahuje fotku
Tak se letos zase objevuje na lísce nějaká choroba - škůdec. Během 3 - 4 dnů se z krásných oříšků stanou hnědé scvrkliny. Že by horko a sucho? Nebo co jiného to může být, jak s tím bojovat? Díky za případnou reakci. Zdraví Bohouš.
Jaký škůdce na lísce, 16.7.2023 Obsahuje fotku
Tak se letos zase objevuje na lísce nějaká choroba - škůdec. Během 3 - 4 dnů se z krásných oříšků stanou hnědé scvrkliny. Že by horko a sucho? Nebo co jiného to může být, jak s tím bojovat? Díky za případnou reakci. Zdraví Bohouš.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 8.9.2022
Letos koncem srpna hodně pršelo a roztrhl se pytel s moniliovou hnilobou. Ze 3 stromků - zákrsků - denně minimálně jeden kbelík shnilotiny. Člověk celý strom prohlédne a obere a druhý den jsou tam zase nahnilé plody. Pomáhá tomu i obaleč, letos se mi... celý příspěvek >
Cedrus deodara Feelin Blue, 3.5.2020
Hledám marně poléhavý cedr, prý himalájský (ale proti zobrazení má ten co hledám daleko hustější a drobnější jehličí) a je velmi velmi voňavý při promnutí.. Netušíte prosím, jaký typ to je a kde by se dal sehnat?Děkuji velmi za případnou... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 26.4.2020 Obsahuje fotku
Mám Radku asi 8 let a moje zkušenost je, že opravdu nepatří k nejplodnějším. Většinou stačíme celou úrodu sníst, v r. 2019 to bylo asi 25 kg. Také by mě zajímaly zkušenosti s plodností u dalších pěstitelů. U mě ale vítězí ranností a kvalitou plodů -... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 24.4.2020
Zdiby - přestože strom (Radka) byl po několika po sobě jdoucích ranních mrazech úplně hnědý a několik později rozkvétajících květů zmrzlo v dalších dnech "na kost", občas se nějaký plůdek k mému velkému překvapení objevuje. Maďarská nemá nic, ale ta... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika