Příspěvky uživatele - 163.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kapková závlaha - test kapkovačů na nízký tlak, 3.5.2020
Tak jsem prohledával internet a nakonec jsem přece něco našel. Jak efektivně zavlažovat jednotlivé druhy rostlin Pokud někdo má odkaz na něco podobného, budu rád když jej sem dá. Enzo
Kapková závlaha - test kapkovačů na nízký tlak, 25.4.2020
Diky za informaci. Já to budu mít venku. Plánuji několik vypínatelných (zatím ručně mechanicky) větví. Test jsem dělal kvůli tomu, abych věděl, kolik jednotlivé kapkovače dávají při nízkém tlaku vody. Budu zavlažovat jahody, maliny, keře borůvek a... celý příspěvek >
Kapková závlaha - test kapkovačů na nízký tlak, 25.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, uvažuji o kapkové závlaze s nízkým tlakem. Protože se u kapkovačů neuvádí průtok při nízkém tlaku, tak jsem je sám zjednodušeně změřil. Měl jsem kapkovače iDrip bez kompenzace tlaku 8 l/h (červený), 4 l/h (zelený) a 2 l/h (modrý).... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika