Příspěvky uživatele - 208.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejrannější broskvoně, 17.8.2020
Dobrý den, děkuji za reakce. Pravé švestky zde mám, a vcelku pravidelně dozrávají, ale je pravda, že někdy to je již v době mrazíků. Musím ale říci, že mám několik "klonů" pravých švestek, které se liší i 10 denním rozdílem v dozrávání. Kde... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 25.4.2020 Obsahuje fotku
nasadil jsem před 8mi lety dva špendlíky žluté, předrostly o 2r dříve zasazene wangeheimovy a plodí pravidelně. letos záplava květů
Lipnická švestka, 24.4.2020
je to vždycky tak trochu loterie sadil jsem do sadu před 10ti lety 21 slivoní, 7x wangeheimova,  7x Stanley 7x Durancie, wangeheimova a stanley plodí každý rok pravidelně od 4-5 roku, Durancie až po těch 8-10ti letech zarodily, předtím... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 27.3.2020
Mám teda úplně opačnej názor, protože jsem si ze zvědavosti koupil pilu 40 V.  Zatím je moje praxe taková, že pokud dělám přořezávku stromů tak do 12 cm, vydrží baterka 6 ah, 1,5-2 h... Mám dvě baterky, takže 4h v lese, odpoledne po práci je až... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika