Příspěvky uživatele - 188.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 4.9.2006
Vie niekto zohnat semiacka ginka z uvedeneho zdroja (Hlboká nad Vltovou)? Popripade vymenim za velmi dobre kliciace semiacka ginka z Bratislavy. Kontakt: j.janci@t-zones.sk
ginko - pôda, 22.8.2006
Uprimne povedane, ginko preferuje skor piescitu, vodu prepustajucu podu, ktora z casu na cas uplne preschne, ale videl som uz aj velke ginko, ktore v pohode bolo asi 2 metre od rieky a poda tam bola skor ilovita. Vykopte velku jamu a ako podlozie... celý příspěvek >
řízkování jinanu, 1.8.2006 Obsahuje fotku
Vegetativne rozmnozovania ginka je pomale a neefektivne - zatial sa ani mne nepodarilo vypestovat ginko z odrezku, ale stale budem skusat, ci niektori sposob nebude fungovat.
Podivne chovani Gingko Biloba, 1.8.2006
Ak vam doteraz nevyhodilo listy, tak je po nom. Aj v zime treba ginka zalievat, v case odmaku. Mohol vyschnut alebo zmrznut. Ked je ginko v malom crepniku, je nachylne na mraz a treba crepnik cez zimu obalit a chranit tak pre mrazom co najviac.
Gingo Biloba/Jinan Dvoulaločný, 31.7.2006 Obsahuje fotku
Ake stare su ginka? Pokial by islo o male ginka do 3 rokov, tak mu skodi slnko! Do veku 3 rokov by mali byt ginka chranene pred priamym slnkom. Osobne chranim ginka este dlhsie.
jinan, 27.7.2006
Vacsinou sa na caj pouzivaju listy ( o kvetoch vobec neviem). Im pripisovane vlastnosti su ale menej ucinne ako medicinsky pripravok. Viem, ze jeden z najbeznejsich je Tanakan. Ak Vam lekar odporucal liek, urcite ho nenahradite listami. Listy treba... celý příspěvek >
Mrazuvzdorne ginkgo? Mytus alebo fakt?, 28.6.2006
Chcel by som sa opytat ake mate skusenosti s odolnostou ginka voci mrazom? Coraz castejsie sa stretavam s informaciami, ze ginkgo jednoducho vymrzne.
Liliovník tulipánokvětý, 28.6.2006
Ja by som ginkgo povazoval za raritu, nie vsak kvoli tomu, ze ho nie je dostat, ale kvoli jeho historii. Tak isto mozme povazovat Wollemi Pine za raritu v sucasnosti, ale mozno neskor ani nie. I ked si myslim, ze Wollemi bude raritou v nasich... celý příspěvek >
Sazenice Jinanu, vhodný kultivar, 23.6.2006
Treba si pozriet okrasne skolky, urcite ich maju na tejto linke: http://www.brno.cz/index.php?nav01=1248&nav02=33&nav03=1530 Viac skolok na: http://dendro.mojzisek.cz/ S tymi kultivarmi to je tazke, pretoze malo pestovatelov ma... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika