Příspěvky uživatele - 126.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aronie sběr ovoce, 16.9.2022
Mám možná takovej "blbej" dotaz, ale přesto se zeptám dlouholetých pěstitelů aronie. Mám velký naroubovaný stromek, který pravidelně hodně plodí. Když jsem ho v minulosti česal, tak jsem trhával jednotlivé kuličky ze stonků a stonky jsem nechával... celý příspěvek >
Růžový rybíz, 26.7.2022
RŮŽOVÝ PINK CHAMPAGNE mají nyní na Zoja PeP
Angrešt - řezat zelený?, 31.5.2022
OK, nechám to tak jak vždy a budu řezat v zimě. Díky PeP
Angrešt - řezat zelený?, 30.5.2022
Díky, spíše mě jde o to, jestli tím řezáním zeleného (vlastně všech výhonů) nějak poškodím celý stromek... Všude se píše o řezu na podzim nebo v zimě..
Růst rybízu, 27.4.2022
Jen jestli toho hnojení není až moc. Já třeba vysazuju do hodně dobře prohnojené (granule), kompostem a cereritem obohacené zeminy do docela velké jámy. Pak na to 3 roky nedám ani hnůj, ani cererit. Prostě myslím, že má na ty 3 roky živin dost.... celý příspěvek >
Růžový rybíz, 27.4.2022
Rose de Champagne jsem zrovna loni na podzim vysazoval. Stromek jsem koupil v místním zahradnictví. Zatím vypadá, že se chytil a má i pár střapců. Za rok dám vědět :) PeP
Výsadba foliovník, 28.4.2021
Jestli můžu doporučit (jako 4 letý pěstitel rajčat a okurek ve foliáku), tak nevysazujte. Okolo 15. května se podívejte na předpověď a pokud bude dobrá, bez mrazů, tak vysazujte. Fakt to nestojí za ty nervy nebo zmrzlé rostliny. Oni to pak v... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 19.8.2020
Připojím své 3-leté zkušenosti s angreštem. Letos u nás polovina plodů pomrzla (stejně jako rybízu), proto toho moc nebylo. Můj top z červených zatím Hinnonmaki Rot, sice malé plody, ale chuť přesně pro mě, stromek roste rovnoměrně a plodí hodně.... celý příspěvek >
Kanadské borůvky, kde sehnat, 12.5.2020
V OBI jsem na jaře viděl dost vysoké a rozrostlé borůvky. Cena byla ale 500 kč.
Nemoc rybizu - mšice?, 20.4.2020
Díky za odpovědi. Postříkal jsem Mospilanem, něco nejvíc poškozené otrhal a teď čekat. Víc se asi dělat nedá. Nebo?
Nemoc rybizu - mšice?, 20.4.2020 Obsahuje fotku
další obr
Nemoc rybizu - mšice?, 20.4.2020 Obsahuje fotku
obr
Nemoc rybizu - mšice?, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Možná zbytečná otázka, ale přesto se zeptám.. jsou to mšice
Jednouplodící maliník, 17.2.2020
Předně děkuju za všechny návrhy. Zároveň nechci polemizovat. Ale: Jednouplodící maliník pěstuju bez opory několik let. Mám maliniště 3x1,5m u plotu. Na podzim seříznu délku na 150-170 cm, tenké pruty řežu úplně u země. Jestli se mi z deseti prutů... celý příspěvek >
Jednouplodící maliník, 14.2.2020
Jde mi spíše o zkušenosti vás pěstitelů. V popisech odrůd se píšou různé věci a ne vždy to sedí. Jinak Himbo Top je remontantní, jde mi o jednouplodící maliníky. Díky Pep
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika