Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 16.7.2023
Přátelé, s přáním pěkné neděle bych rád znal Váš názor na momentální počasí. Vím, že jsou žně, ale to množství rekordů vysokých teplot? Může za tím být vliv mořských proudů, větší aktivita Slunce, větrné parky, obrovské požáry lesů, celková činnost... celý příspěvek >
Okurky nakládačky, 15.7.2023
Granulovaný hnůj, slepičince - to dělá divy! SPCH
Kůrovec jabloňový?, 12.7.2023
Jane S., pokud bych se já nebo snad i Vy vžil do toho Vašeho řešeného stromu, tak bych nechtěl být kvůli takové prkotině zlikvidován. Berme život sportovně, ne jako boj, válku. Sport totiž dává opakované šance, boj může znamenat konečnou! Takže... celý příspěvek >
Cesmína vroubkovaná, 4.7.2023
-Paní Lída mě má přečteného lépe, než nebohá Jolanda-ta by nejspíš nad řešenou rostlinou řekla: Vidím velký špatný. I kdyby v tom konkrétním květníku otvor byl, tak mi připadá malý-tedy ta nádoba, SPCH.
Cesmína vroubkovaná, 3.7.2023
Mají zapařené nohy, SPCH.
Ohnutí květu, 27.6.2023
+paní Žízeň s kolegou Hladem, SPCH?
Škůdce nemoc?, 27.6.2023
Nejsou možnou příčinou ty bílé pásky-zaškrcení? SPCH
Kořen zkrácení, 23.6.2023
Nadzemní část můžete zredukovat lehce už nyní a průběžně dále, taky přihnojení révy je žádoucí-ať je podzimní vysazení ven menším šokem, nabere sílu. To další zakrácení bych rozložil do dvou kroků-zhruba při výsadbě, finálně začátkem jara tam u Vás,... celý příspěvek >
Kořen zkrácení, 23.6.2023
Pokud to z nějakých opravdu vážných důvodů spěchgá, tak kořen pod nádobou přetněte, révu i s NÁDOBOU vytáhněte ven a do země na finální místo zasaďte nejdříve na podzim, SPCH.
Uvadá sekvoj, 20.6.2023
Vylepšení drenáže? Buď samo-domo-já, když hrábnu kdekoliv na pozemku a zeminu propláchnu přes síto či suchý materiál přeseju-oka asi 4mm, tak mám z původního množství materiálu cca 30 procent kamínků různé velikosti. Ty si přeberu na několik... celý příspěvek >
Uvadá sekvoj, 20.6.2023
Možná jí nějaké breberky žužlají kořínky-vyndat, zkontrolovat, nebo nefunguje drenáž-odtok? SPCH
Moje zahrada, 17.6.2023
Patláma, patláma...-Lubomír Lipský. Jen takový můj pocit, SPCH.
Husokačeny, 16.6.2023
Krmivy pro vodní drůbež, nejspíš do jateční váhy a pozor asi na lišku? SPCH
Napadený kmen, 15.6.2023
Asi opravdu drvopleň. Konkrétní místo bych léčil následovně-drátěným kartáčem očistil plochu s dírami+okolí a vyhrabal mulč+několik cm půdy, potom odřízl-odsekal kůru s dírami tzv.do živé, nezasažené oblasti, opláchl buď octem, nebo měďnatým... celý příspěvek >
Schnou větve a listy, 15.6.2023
Pod bílou netkou mám letos prvně jahodiště-kosánci krásně zpívají, leč jahodu by mi nenechali snad ani jednu, asi zakryju i pozdější třešeň-výška okolo 3,5m-na ranější hodují i špačci a dokonce strakapoudi! Teď k té zobrazené meruňce-lehce projev... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika