Příspěvky uživatele - 20.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychající listy jabloní, 3.9.2020
Dobrý den, podkopníčky jsem taky vyhodnotil jako zanedbatelnou škodu. Co se týče Acrobatu jakožto postřiku proti plísním, uniklo mi jak se tato část Vašeho příspěvku týká mé situace? O plísně se tu myslím nejedná.
Zasychající listy jabloní, 2.9.2020
Dobrý den, díky za reakci. V jakém smyslu myslíte "budoucí velký problém"? Dle různých zdrojů na internetu by ty kresby mohl mít na svědomí opravdu on, dočetl jsem se, že ošetření je nutné jen v případě hustého výskytu těch jejich tunelů. Nicméně ty... celý příspěvek >
Zasychající listy jabloní, 1.9.2020 Obsahuje fotku
Kresba na listech
Zasychající listy jabloní, 1.9.2020 Obsahuje fotku
Ulamující se listy
Zasychající listy jabloní, 1.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám podobný dotaz, proto připojuji do tohoto vlákna. Loni na jaře jsem zasadil jabloň Blaník na MM106. V zimě jsem objevil jednu jakoby zasychající boční větev (fotku bohužel nemám), která se na konci začla kroutit, tak jsem ji uřízl v... celý příspěvek >
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 3.4.2020
Pár hodin zpátky jsem to udělal tak, jak tu píše Lída, ty dvě větévky pod šipkou, které se v rámci možností zdají být nejpružnější, jsem vyvázal za pahýl, co zbyl po terminálu. Uvidím, která se chytne líp, a druhou časem štípnu. Případně si třeba... celý příspěvek >
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 3.4.2020
Bohužel žádný z vrchních výhonů není dostatečně pružný, ale popřemýšlím o tom. Ty boční výhony, kde by se našla oka k potenciálnímu náhradnímu terminálu se zdají být příliš kolmé, takže si neumím představit, jak by kmen vedený cik cak udržel... celý příspěvek >
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 3.4.2020
A povedlo se vám nějak přimět strom aby pokračoval jako terminál některou nejvyšší větví?  Díky Matěj
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 2.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, Rád bych se s Vámi poradil, jakým způsobem vést povýsadbový řez u slivoně Amers na myrobalánu, kterou jsem si objednal a nechal dovézt ze zahradnictví. Vždy jsem se tomu vyhýbal a vybíral osobně, nicméně kvůli aktuální stuaci jsem se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika