Příspěvky uživatele - 209.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 28.2.2023 Obsahuje fotku
Ano, mě ta jejich nabídka přišla podezřelá. Proto jsem dala odkaz do diskuze, zda o tom někdo něco víte:). Plísni odolná rajčata mám z Dobrá semena. To tmavé rajče z Lidlu, není Kumato. Plody většinou prodávají v přejaří. Je hědo zelené, ploché,... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 27.2.2023
Loni jsem pěstovala Consuelo, Rubylicious, Crimson Crush, Coctail Crush a pak "tmavé rajče", které prodává Lidl k jídlu. To tmyvé je výborné. Naroste mi vždy mnohem větší, než má Lidl:) a chuťově jsou výborné. Nyní hledám, zda jsou u nás na trhu... celý příspěvek >
Odrůdy melounů pro venkovní pěstování, 27.2.2023
Děkuji za typy. Vyzkouším. Zdena
Odrůdy melounů pro venkovní pěstování, 25.2.2023
Dobrý den, ráda bych zkusila pěstovat vodní nebo i jiné melouny. Zahradu máme kousek za Prahou. Odrůd vodních melounů je na trhu hodně. Nevím, jaký zvolit, aby dozrál. Našla jsem odrůdu Rosario F1 -je menší a měla by zrát od července. Dále... celý příspěvek >
Rajčata - co jim je?, 27.6.2020
Můžete ještě vyzkoušet postřik kyselinou boritou (cca lžička do 10). Bór řídí vápník a hořčík... Zdena
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 3.4.2020
Záleží na tom, jak strom nasazuje nové větve. U té švetky, která nasazuje nové větve kolmo, se mi to bohužel zatím nepodařilo. Sice jí nahoře nová větev narostla, ale pod špatným úhlem - nešla vyvázat. Ustřihla jsem ji, že letos zkusím znovu, zda... celý příspěvek >
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 2.4.2020
To možná i pan Matěj chce, ale chybí mu ten terminál. Mám stejný problém. Koupila jsem si také přes e-shop cca 2 roky zpět švestku a mám stejný problém. Navíc je to odrůda, která nasazuje větve téměř kolmo. Což je sice fajn, ale nový terminál se... celý příspěvek >
Moruše převislá, 2.4.2020
Neví někdo, zda moruše převislá -PENDULA je pouze jedna, nebo jsou varianty ALBA a i NIGRA? Ráda bych přeroubovala moruši nigra - teoreticky Trnavská na převislou. Nevím, zda je jedno, zda to bude varianta Alba nebo Nigra, tak se proto ptám tak... celý příspěvek >
Hruška neplodí, 30.3.2020
Kolik boraxu jste do děr nasypal? O boraxu koluje asi hodně nepodložených mýtů:(. Prý se již při malém množství může předávkovat a zničit stromy... Asi to pravda úplně nebude. Má někdo zkušenosti? Zdena
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika