Příspěvky uživatele - 210.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2022 I, 31.8.2022
Vcera zacibajici plisen bramborova, ostrihal jsem spoustu lehce napadenych listu, zasazeny vsechny odrudy. Jak prisly deste, rajcata zraly s klizeli se, tedy jsem uz nechtel strikat. Jestli to bude jako loni, do tydne budu likvidovat rostliny. Ano,... celý příspěvek >
Reťaz do pily, 25.8.2022
myslim, ze retezy Stihl maji jinou sirku drazky na liste oproti HQ, tedy nejde pouzit.
Phytophthora infestans, 25.6.2021
OK, pro upresneni, po nalezu jsem se loni snazil strikat medi, uz bohuzel bez vysledku. Nejsem v postricich zkuseny a znaly, rad si necham poradit. No, rozhodl jsem se takto, snad to neni chyba, kdzy prsi sest dni v tydnu a na eagri uz je v me... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 24.6.2021
Nikdy jsem nestrikal, ale po tom co se stalo loni, jsem dnes postrikal Ridomilem preventivne, nebudu cekat az to prijde, to je pozde. Kazdy den zaprsi, takhle to bylo i loni.
Zaštipování okurek - rada pro začátečníka, 9.6.2021
jo, na palici . Ale staci prvni veta, to se tim pak znacne zjednodusuje. Ja zkusim jet podle ni.
Zaštipování okurek - rada pro začátečníka, 9.6.2021
citace ze semo.cz Velmi zjednodušeně lze řici, že zaštipujeme zálistky – boční výhony za prvním listem. Ale rádi bychom doporučili velmi zajímavý a moderní způsob řezu. Rostliny navádíme na motouz upevněný na horním vedení (drátu, konstrukci)... celý příspěvek >
Vymrzle dřevo, 8.6.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, tak jsem tu znovu, s obrazkem, jak se vede. Mam v planu ponechat ten levy letorost, pravy jsem nevyfotil cely, ale je o par cm delsi, ale levy mi prijde lepsi, ma lepsi uhel k podnozi. Tedy ted pravy zastipnu na konci./?
Jak uchránit papriky před mravenci/mšicemi, 7.6.2021
to rozumne moc nejde. Musis se zbavit msic.
Roubovani angrestu, 19.5.2021
tak takove velke by jsem moooc chtel, nevi nekdo odrudu? jako kluk je mel byvaly soused, zlute, sladke a obrovske
Vymrzle dřevo, 18.5.2021
Je to v miste srustu, tak mam obavy, nemam misto na jiny stromek ze bych pockal a zatim dal jiny jinam. Tak budu doufat, az to vic povyroste, jeden z tech pupenu vyloupnu, aby ten druhy zesilil. v planu mam nechat ten vlevo, pravy je preci jen bliz k... celý příspěvek >
Diagnostika rajčat - hnědé fleky? Snad ne plíseň, 10.5.2021
Ahoj, presne tohle mam take, myslim ze to zaclo pri otuzovani na balkone, zrejme slunce, nove listy jsou OK, nebo zima, ale to by bylo od kraju a navic by sly listy do fialova.
Jak zazimovat jahody v samozavlažovacím truhlíku, 31.3.2021
Ja je letos i s truhlikem polozil do skleniku na zeminu, lehce zahrnul asi do tretiny zeminou, zalil a bylo. Jahody prezili, i tyto letosni mrazy. Byl to prvni pokus, a vysel. Odruda byla Mara de Bois. mk.
Polamany angrest, 15.6.2020 Obsahuje fotku
Ahoj, loni jsem na podzim vysadil stromkovy angrest, ted mel krasne letorosty vzorove rozlozene po rezu na 2 pupeny po sazazeni, asi 30cm. Prijdu na zahradku, a 4 z peti vylomene az ve dreve viseli na stromku. Prosim o radu, co s tim. Vyrasi neco... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny - mnoho slabých výhonů, 25.5.2020
rekl bych, ze nektere uz jsou silnejsi nez jine, je jeste brzo. Mne z jednouplodicich ostruzin na jare vyleze treba 20 prutu, z toho jen tri vyberu na plozeni a zbytek nazimu odstranim. Mysleno z jednoho mista, sazenice bokem odstranuji hned. mk
Lišejník na rybízu, 15.4.2020
tak hlavne stare vetve uz mely byt davno pryc a ker i stromek se musi zmlayovat, pak se toto v takove mire nestava. Ovoce je nejlepsi na novem dreve. Ostrihat cele, ale jinak to samozrejme nicemu ale nevadi.MK.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika