Příspěvky uživatele - 172.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Larvy v kompostu, 29.3.2020
Mockrát děkuji za vyčerpávající odpovědi, nechám to tedy být, až si příroda poradí, ještě se zeptám.. Je nutné když si micham hlínu s kompostem na sázení třeba rybízu a dalšího, vždy vyndat všechny larvy a házet zpět do kompostu? Nebo je tam můžu... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 29.3.2020
Děkuji za odpověď... Jaká je tedy neekologicka varianta? Co, jak a kdy použít?
Larvy v kompostu, 28.3.2020
Děkuji, chápu tedy celý ten koloběh a důležitost těchto brouků, poradíte tedy co mám dělat pro to, aby třešně nebyly nahnilé, nahlodané a znehodnocené? dá se to nějak šetrně řešit? Prostě mohu se nějak bránit? Chemii se snažíme vyhnout a slepice... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 28.3.2020
Děkuji, chápu tedy celý ten koloběh a důležitost těchto brouků, poradíte tedy co mám dělat pro to, aby třešně nebyly nahnilé, nahlodané a znehodnocené? dá se to nějak šetrně řešit? Prostě mohu se nějak bránit? Chemii se snažíme vyhnout. Mockrát... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 27.3.2020 Obsahuje fotku
Zlatohlavku? To jsou ti kovové zelení brouci, co lítají? Minulý rok jsem jich měl obsypany všechny třešně, máme asi 6 stromů a u 4 z nich byly plody od těchto brouků totálně zničené.. Nadelali nám pěknou paseku, vždycky nahlodali a jakoby vysali ty... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 27.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem připravoval vyvýšený záhon a chtěl jsem dolů dát trochu kompostu, máme tam krásný vlhký kompost, jenže když jsem ho naházel na kolečko všiml jsem si, že je v hlíně spousta larev, takových červíků. Bylo jich tam opravdu hodně,... celý příspěvek >
Unáhlené setí?, 26.3.2020
Děkuji, no já to teď tak 3 dny pořádně nezalíval jak mrzlo :(tak snad z toho něco ještě bude.
Unáhlené setí?, 26.3.2020
Děkuji, takže si z toho mám vydedukovat to, že to mám prostě zalévat, i když bude mrznout?
Unáhlené setí?, 26.3.2020
Dobrý den, asi jsem se malinko unáhlil a minulý atýden, kdy tu bylo 25 nad nulou založil nový trávník, mám osivo na slunná a suchá místa, první tři dny jsem normálně zaléval, jenže pak přišly noční mrazy. Má otázka je zdali zalívat, či nezalívat,... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem travního osiva, 24.4.2019
Děkuji, tak já se zítra zastavím v zahradnictví a koupím perlit. Snad to pomůže na lepší udržení vody. Na jak husto ho mám sypat? Respektive kolik ho tak budu potřebovat na cca 500m2?  mám v plánu zítra zasít trávník, mám to udělat před tím a... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem travního osiva, 21.4.2019
Díky, už mám objednáno.  ¨Ještě se chci zeptat, bydlím na dost suchém místě, má smysl nakoupit Zeolit a poházet ho po zahradě a trochu zapravit do půdu, před setbou trávníku? 
Zahrada Dafral, 9.10.2017
Objednala jsem si rostlinky několika druhů rostlinek, přečetla jsem si i ceník a byla bych ochotná i tyto ceny dát za vzácné druhy, ale v odpovídající kvalitě. To co mi přišlo mne šokovalo. Veliká krabice plná pomačkaných novina a na dně naskládané... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 16.4.2017
Dobrý den, Poprosím Vás o radu, má Rozmarýn asi 7 let v zahrádce na jižní straně. Už je veliký matr na metr, úžasný!!! Každou zimu přečkal, ale tuhle seschnul, podobně, jako psal někdo výše.. Je velice rozrostlý a mám dilema, zda jej zakrátit úplně... celý příspěvek >
Staré plody třešní, 14.6.2012
Zajímalo by mně co se starymi (loňskými)plody třešní co zůstaly na stromě...  Bohužel je neměl loni kdo otrhat, zůstaly tam všechny. Má to vliv na na nové plody a nemoci? Je jich o poznání méně a velké kolonie mšic.
Jezírko, 16.4.2009
tka ten trkač vy mě moc zajímal,   něco už jsme o něm slyšeli, ale kde sehnat bližší info?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika