Příspěvky uživatele - 39.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trny na domácí švestce, 5.11.2023
Děkuji za odpověď! Tom
Trny na domácí švestce, 30.10.2023
Zdravím ovocnáře!  Soused koupil krásný roubovaný prostokořenný stromek švestky domácí velkoplodé v ovocné školce na myrobalánu. Mně překvalil, že na odbočujích větvích u kmene stromku jsou vyrostlé vždy dva krátká trny.  Můžou na roubované... celý příspěvek >
Sušení paprik na koření, 29.10.2021
Dobrý den! Jaké druhy paprik používáte (jsou vhodné) pro sušení na výrobu koření. Děkuji. Tom
Uchovávání roubů, 26.12.2020
Já zapichuji lletorosty do země při stříhání stromů v lednu nebo únoru za teplých dnů, Zapichuji do země cca 5 - 10 cm u paty stromu, abych věděl, který druh to je. Zatím se mi nestalo, že by rouby byly suché a neujaly se. Pro zajímavost v květnu mi... celý příspěvek >
Broskvoň Harnas, 10.5.2020
Letos opět na Harnas mnoho nasazeno plodů, na rozdíl od jiných broskvoní. Uvidíme, co udělají letošní poslední mrazy. Tom
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 27.3.2020
Nic mimořádného. saláty, kedlubny, květák. Vím že tyto druhy stačí většinou přikrýt folií. Ale rajčata je třeba pár krát zahřát nad O°C, jinak odejdou. Pár dní v dubnu nebo i květnu mráz v noci přijde. Teplota venku od večera -6°C do rána už do... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 26.3.2020
Používáte někdo elektický ohřev s regulací kolem + 5°C ve skleníku proti zamrznutí. Pro mně by stačilo takto topit pouze na noc cca 10 x ročně (vícekrát u nás zima není). Dá se něco takového koupit na trhu? Tom
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 25.3.2020
Používáte někdo elektický ohřev s regulací kolem + 5°C ve skleníku proti zamrznutí. Pro mně by stačilo takto topit pouze na noc cca 10 x ročně (vícekrát u nás zima není). Dá se něco takového koupit na trhu? Tom
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika