Příspěvky uživatele - 39.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - co je to za květinku?, 26.3.2020
Ano, vypadá to na Scheffleru, při pěstování dát pozor hlavně na přelití, opadávají pak listy, nejvíc vyhovuje polostín a bývá náchylná na puklice, takže při první výskytu ihned zasáhnout postřikem, jinak vám rostlinu začnou "okupovat" brzy celou
Určenie stromu/kríku, 15.8.2019
Toto je durman, žádná mahonia... pozor na něj, je prudce jedovatý, pokud s ním budete manipulovat, doporučuji rukavice, mně se začal na zahradě přemnožovat, tak jsem plel bez rukavic, do pár hodin puchýřky, celkem nepříjemná záležitost, sice zmizí po... celý příspěvek >
Housenka zavíječe - buxus, 30.4.2018
Zdravím všechny, zavíječ se mi vloni objevil na keřích poprvé, nejdřív na skalníku, a to dokonce brzy na jaře, takže jsem to zahnědlé lístky připisoval spíš omrznutí než nějakému škůdci, pak se objevil na dvou buxusech a přesně jak se popisuje, začal... celý příspěvek >
Vanda, 11.4.2018
Dobrý den paní Josefko:-) mám pro Vás ještě lepší tip než je prodej v Hornbachu nebo Bauhausu, tam mívají ty Vandy často ve výprodeji, ale bohužel v celkem zuboženém stavu a ještě navíc pořád ceny kolem 500Kč. Před časem, konkrétně někdy předloni,... celý příspěvek >
Lagerstroemia, 28.7.2016
Zdravím všechny zahradníky a zahrádkáře, Lagerstroemii jsem viděl u jednoho domu u nás na jižní Moravě, konkrétně v obci Žarošice, kde ji paní má přímo zasazenou na zahradě, v těsné blízkosti domu, jihovýchodní orientace, kam slunce svítí cca do 11... celý příspěvek >
Mountfield SP 535 HW 4S, 15.7.2013
Tak jsem si to sám opravil a sekačka zase nezahálí. Po demontáži nože a plastového krytu jsem sejmul řemen náhonu a stáhl vadný unašeč.. Průměr hřidele je 25mm. Nový unašeč nože jsem pro tento průměr koupil přes internet (200,- + pošta) a... celý příspěvek >
Mountfield SP 535 HW 4S, 26.6.2013
Tuto sekačku mám více než rok, seču s ní ve vinohradě i v zahradě, naprostá spokojenost až do minulého týdne, kdy jsem ve vinohradě najel na v zemi zaraženou ocelovou trubku schovanou v trávě... Pochopitelně to odnesl unašeč nože (ustřižené... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika