Příspěvky uživatele - 1.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Libštátská dalmatinka, 15.1.2023 Obsahuje fotku
Belle de Paris (Pařížská slíva) nalezena v roce 1820 jako náhodný semenáč.
Libštátská dalmatinka, 14.1.2023
Velikost plodů, zbarvení a velikost plodů, doba zrání a znamenitá chuť, padání a praskání plodů = Pařížská slíva (Belle de Paris).
Libštátská dalmatinka, 14.1.2023
Chtělo by to dodat nadmořskou výšku a dobu zrání pro přesnější určení odrůdy.Praskání je odrůdova vlastnost, slívy praskají daleko více než pravé švestky a pološvestky.
Postřik proti kadeřavosti již nyní?, 14.1.2023
Frýdecko-místecko SAT 7 1250 slunečno 10°C bezvětří, proveden první postřik proti kadeřavosti, bakteriozam a suché skvrnitosti listů peckovin ve fázi "tzv.zrdcátek".Meruňky letos opět nebudou, mají to spočítané už v polovině ledna narašené... celý příspěvek >
Ananásova česká, 12.1.2023 Obsahuje fotku
Ze zvědavosti jsem si pár roubů Ananasové české nechal poslat.
Podzimní postřik mědí, 21.11.2022
Nemíchat!
Schnutí borovice, 17.11.2022
Bohužel borovice už to nerozdýchá.
Finální plán výsadby stromků u RD, 14.11.2022
Stromy nevypadají nějak přestárlé, určitě by se s něma dalo pracovat.Na prvním obrázku se nejedná o rakovinné novotvary, nýbrž o zhojené rány po vylomených větvích.Být to moje slivoně a byl bych s kvalitou jejích plodů spokojen, pak bych je na jaře v... celý příspěvek >
Kech Psar (Oktoberskaja), 26.10.2022
Uvedené meruňky nemám, Většinu odrůd co jsem si na zahradu natahal postupně likviduju.Nechávám jen ty co občas nezmrnou.
Kech Psar (Oktoberskaja), 23.10.2022 Obsahuje fotku
První zralé meruňky Kech-Psar jsou letos lehce strupaté, chuťově velmi sladké s jemnou kyselinkou.
Švestky 2022, 17.10.2022
Těch stromů pravých švestek mám mraky různého stáří.Ostatně skoušel jsem všemožné německé a balkánské odrůdy, ale ty postupně likviduju.Obstály jen Toptaste a Agenská, nějaký čas budu sledovat Moni a Montfortskou.Šarka na listech ... celý příspěvek >
Švestky 2022, 16.10.2022 Obsahuje fotku
Poslední kbelík Domácí velkoplodé a pro letošek je sklizeno.,dohromady něco málo přes 15 metráků.
Vlaška, 4.10.2022 Obsahuje fotku
Někde "Vaška končí",někde je nepřekonatelná! Letos i v tomhle mizerném počasí dozrála do vynikající kvality.Plody Vlašky za deště nepraskají a ze všech odrůd jsou nejmíň napadány moniliovou hnilobou.Dužina je pevná, šťavnatá, kořenitá, sladká s... celý příspěvek >
Bystrická slivka, 1.10.2022 Obsahuje fotku
Bystrická zlatka letos přeplodila, plody jsou menší míň sladké na druhou stranu zas víc vynikne špendlíkové aroma.V sudech pobublává cca 400 litrů.
Bergeron je nejlepší, 24.9.2022
"Špatná afinita" - nedokonalý srůst roubu (očka) s podnoží.Cegledi Bíbor zatím ještě neplodila, většina květů na jaře vymrzlo a těch pár meruní v suchém létě opadlo.St. Julien se holt do sucha nehodí, přeštěpuju na meruňkový semenáč MLE 1... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika