Příspěvky uživatele - 60.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zrnokaz hrachový z pole doma, 23.7.2020
Já bych to zkusil postříkat něčím relativně neškodným, třeba jarovou vodou nebo vodou s trochou octa. Nevím jak by se na to ti brouci tvářili, ale je třeba experimentovat.            Vladimír
Letní vypěstování sadby květáku, 23.7.2020
Ještě k tomu skleníku: Když se mrknete na tu tabulku teplot tak uvidíte u Caulifloor při 95 °F (cca 31 °C) nulu stejně jako u většiny zelenin. Znamená to, že při této teplotě semena nebudou... celý příspěvek >
Letní vypěstování sadby květáku, 23.7.2020
To zasypávání nemá nic společného s tím jak dlouhý bude stonek ke klíčním lístkům. Jak dlouhý bde stonek, tak to záleží na tom, jaké bude světlo ateplo v okamžiku, až rostlinka z toho naklíčeného semínka překoná tu zeminu, kterou jsem ji zasypal (za... celý příspěvek >
Růžice brokolic a květáků, 21.6.2020
Dobrá cena. Doufám, že se Vám ta investice vyplatí.            Vladimír
Růžice brokolic a květáků, 17.6.2020
Pochopitelně raný s co nejkratší vegetační dobou.            Vladimír
Růžice brokolic a květáků, 17.6.2020
Vysít asi těžko, ale vysadit předpěstované sazenice by šlo.            Vladimír
Rajčata pro rok 2020, 23.5.2020
Moc děkuji za krásný popis toho, jak ta Vaše rajčata v průběhu jara vypadala. Možná by to chtělo trochu jiné odrůdy i když si myslím (mám to také odzkoušené), že ty nízké noční teplogty dělají ten nevětší problém. Já se snažím dávat keříčková rajčata... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 24.4.2020
Souhlasím a myslím si, že je to nejrozumnější řešení.            Vladimír
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Ano stříhám nůžkami. Celou délku textilie v místě kde bude řádek podélně přehnu. Potom vždy v místě, kde má být otvor (ve vzdálenosti podle sponu rostlin v řadě)  přehnu foli kolmo na původní ohyb. Vznikne takový roh, ke kterému si přiložím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika