Příspěvky uživatele - 84.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistent, 13.10.2021
Dobrý deň.  mám biancu aj muscat poloskei a prekvapivo z bianci som tento rok nemal nič. Vôbec. Naopak Poloskei bol úplne bez chorôb. Obe som vôbec ničím nestriekal. A myslím, že bianca ma ešte trochu lepšiu polohu. Obe región Piešťany. A... celý příspěvek >
Húsenice na egreši, 10.5.2021
Dobrý deň,  včera som si všimol, že takmer na všektých egrešoch sú poohrýzané listy. Pri detailnom pohľade som našiel húsenice. Malé cca 0,5cm, zelené, tenké s čiernou hlavičkou. Už minulý rok mi obžrali niekoľko kolereňov, bolo to však po... celý příspěvek >
Pred založením vinohradu, 16.3.2021
Dobrý deň,  to znie rozumne. Rigoláciu som mal aj tak v pláne, potrebujem do väčšej hĺbky dostať živiny. Iba by som možno netkanú textíliu vymenil za silážnu igelitovú plachtu. Predpokladám, že keď ju položím z čiernej strany hore, v ťažkých... celý příspěvek >
Pred založením vinohradu, 8.3.2021
Dobrý deň,  mám v pláne si založiť na záharde malý vinohrad a možno jednu ovocnú stenu. Je to však veľmi stará záhrada, v minulosti možno obrábaná, ale teraz beznádejne zaburinená. Tento rok chcem venovať príprave pôdy. Teda rýľovanie,... celý příspěvek >
Trubka ke chladiči, 28.1.2021
Ahojte,  neviete niekto, aký má byť ten pomer trubky vedúcej do chladiča k objedmu kotla? Teda aj je napr. 150l kotol, aký priemer by trubka mala mať? Ďakujem
Aká odroda do infikovanej pôdy, 26.8.2020
Dobrý deň všetkým,  chcel by som sa iba uistiť, či môžem bez obáv zasadiť nejakú rezistetnú odrodu slivky voči šárke do pôdy, kde sa v súčasnoti nachádza odroda slivky, ktorá je šárkou silno napadnutá. Viem, že by bolo najlepšie dať nový... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 29.4.2020
veľmi pekne ďakujem
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 27.4.2020
Dobrý deň,  pomaly rastúca odroda alebo slabo rastúca odroda je pre mňa synonymum. Prosím teda o radu so "slabo rastúcou odrodou" červenej révy PIWI - najlepšie muštová, no môže byť aj stolová.  Ďakujem
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 24.4.2020
Dobrý deň,  chcel by som ešte trochu rozšíriť otázku : potreboval by som červenú odrodu vinnej révy PIWI, no slabo, resp. pomaly rastúcu. A vedeli by ste mi zároveň poradiť aj stolovú červenú PIWI odrodu s pomalým rastom? Vopred pekne... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2020, 5.3.2020
ďakujem p. Edgar aj všetkým ostatným. S veľmi silným rezom broskýň mám iba dobré skúsenosti. Ten strom si vyžaduje podobne ako vinič. 
Kadeřavost broskvoně 2020, 4.3.2020
Dobrý deň,  tak iba pre istotu: je pre strom broskyne problém, ak sa do čerstvých rán po reze dostane postrek kuprikolu alebo sulky? Porozumel som predchádzajúcim príspevkom, ibaže moje stromy broskýň sú už dosť veľké a osvedčil sa mi pri... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2020, 3.3.2020
Dobrý deň,  chcel by som sa spýtať, ktorý model strihania/postreku je vhodnejší: striekať meďnatým alebo sírnatým prípravkom proti kučeravitosti pred rezom (vyššia spotreba postreku aj na konáre, ktoré pôjdu potom dole) alebo po reze konárov... celý příspěvek >
Výroba zeminy pod borůvky, 6.1.2020
Dobrý deň všetkým,  bolo by vhodné pridať do vyššie spomenutých zmesí namiesto štiepky z ihličňanov štiepku z dreva orecha? Čistil som prednedávnom jeden zarastený priestor a mám asi 3 vrecia drevnej štiepky z orecha. Teraz premýšľam, či by... celý příspěvek >
Neznáma choroba na výhonkoch viniča, 25.5.2018 Obsahuje fotku
ešte pre istotu doplním ďalšie foto
Neznáma choroba na výhonkoch viniča, 25.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň,  Mám 5 koreňov viniča Bianka, všetky trojročné. Na 3 koreňoch majú výhonky od polovice akokeby nedovyvinuté listy, resp. listy sú neúmerné malé a prestali rásť. Z približne 1m dlhých výhonkov je spodná 1/3 so správne vyvinutými... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika