Příspěvky uživatele - 226.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 27.3.2020
Milane, pozor na prehnojenie- môžu odumierať korienky, pôda v kvetináčoch sa dá ľahko zasoliť, nechaj tomu voľný priebeh, príp. pohnoj na list. Verím, že do Veľkej Noci sa začervenajú.                ... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 24.3.2020
Milane, ja som to tu už kdesi písala, Hranáček je určite SweetelleF1 od firmy Syngenta. Nelinka by mohla byť Belido F1 od tej istej firmy alebo  JuanitaF1 od De Ruiter  (na Slovensku Medulienka, alebo u vás Měduňka) Všetky tieto... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 24.3.2020 Obsahuje fotku
Včerajšie rajčinkovanie- oberačka, pikírovačka a čakanie na presadenie.  V noci u nás miestami -6 stupňov, veľké rastliny mám stále za oknom, ani nevynášam pri tom vetre, v skleníku som pokusne zasadila pred týždňom 4 rastliny, otužujem tam... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 17.3.2020
Pani Ellen, rastliny vyzerajú zdravo, nech sa vám darí, Sleeping Lady aj mne nejako tento rok slabo nahadzovala puky, príp opadli, mala som málo miesta preferovala som iné, novšie druhy pod osvetlením, tak som ju darovala známym.  Milane... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 16.3.2020 Obsahuje fotku
Pozerala som na tom poľskom nete, tak to asi nebude hybrid Orange Santa F1. Dajte potom vedieť, ako ste boli spokojní.  Pridávam foto zo včerajšieho otužovania a prvej oberačky.     Eva T.
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 14.3.2020
V skutočnosti je mierne oválne, za oknom trocha menej ako na vlani na záhrade, podobne aj Tutti Frutti F1- asi je to tými nerovnomernými skorými pestovateľskými podmienkami, semená mám od.nickys-nursery.uk ako Orange Santa F1, bola som s nimi vlani... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 9.3.2020
 Milane, používam Substrát Ausaat 70l profi výsev a rezkovanie Gramoflor s perlitom. Rajčiny dozrievajú tento rok o 3 týždne skorej ako vlani. Asi taký čas som vysievala skorej ako minulú sezónu.Vyfarbujú sa zhruba niečo vyše 4 mesiacov od... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 8.3.2020 Obsahuje fotku
Dnes na MDŽ mi urobili najväčšiu radosť moje rajčinky za oknom. Asi ma chceli potešiť- 3 druhy začínajú dozrievať. Sophie´s Choice, Gardenberry F1 a Orange Santa F1. Aj Tutti Frutti F1 má náznak že behom týždňa dozreje. DTM mali všetky okolo 50 dní.... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 27.2.2020
Mimmo, som rada že robíte takéto pokusy. Táto zima- nezima bude pre nastávajúcu sezónu nebezpečná, prežilo kopec škodcov a patogénov. Na rastlinách mám preventívne zavesené žlté lepové dosky, objavili sa mi už molice aj smutnice, ale mám to pod... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 19.2.2020
Celkovo pestovávam posledné roky okolo 200 koreňov rajčín. Z toho 30-32 koreňov v skleníku, dosť aj v kvetináčoch bez dna, ktoré po zmrzlých zapustím čiastočne do zeme pre skoršiu úrodu. Zvyšok na záhonoch. Terasovitá záhrada nie je až taká veľká,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 16.2.2020
Sama neviem odhadnúť, ale Sophie´s Choice má už pomerne veľké plody(3 ks vo veľkosti vlašs. orecha a 10menších, rôznej veľkosti), prvé by mohli dozrieť pred polovicou marca. Aj u Tutti FruttiF1, GardenberryF1 a Santa Orange F1 prvým plodom do... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.2.2020
Mám odberateľov-temer polovicu ulice, ešte nejakých známych, veľa spracovávam- suším a konzervujem rôznymi spôsobmi, zatiaľ som stíhala sama, som na dôchodku psíci sem tam pomáhajú oberať, tento rok to bude výzva s počtom druhov, väčšinu osvedčených... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.2.2020
Tento rok plánujem pestovať: Cherry: Gardenberry F1, Green doctors, Minikumato, Madera F1, Moskato DatteroF1, Santa OrangeF1, SantorangeF1,  SungrapeF1 ,Tutti Frutti F1,Zanzibar F1 Koktejlová veľkosť: Evans Purplle... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 16.2.2020
Milane, rastlinky sú pekné, tak nech sa im tento rok darí. Moja Maglia Rosa síce má nejaké 2 plodíky, prvý vijan sa mi podarilo nejak pri manipulácii zlomiť, ale celkovo zatiaľ kvitne slabšie ako predchádzajúce roky, uvidím, ako bude pokračovať pri... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika