Příspěvky uživatele - 227.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 11.2.2020
Je to pár dní, co v TV ukázaly, jak zásilky procházejí rentgenem. Zničí semena, nezničí?
Melouny 2019, 8.8.2019
Letos se mi v ničem nedaří, o melounech to platí taky. Tak mizernou sezonu nepamatuji. Asi si za to můžu sám, nemám na melouny čas a podle toho to vypadá. Slizeny zatím jen 2 pody pěstované venku na kompostu. Ve foliovníku do poloviny července... celý příspěvek >
Melouny 2019, 12.3.2019
První roubované sazenice pro tento rok mám připraveny. Za 3 týdny, pokud počasí dovolí, půjdou do foliovníku. Letos jsem připraven lépe, už nechci propásnout nástup jara jako před rokem. Když máme to oteplování, je třeba ho využít!
Pěstování pod umělým světlem Hydroponics skleník, 12.3.2019
V poslední době jdou levně nakoupit LED na AliExpress.(COB LED Grow Light) Stačí jen přišroubovat na chladič a připojit šťávu. Drahá hotová svítidla je nesmysl kupovat. Pěstovat zeleninu přes zimu bude asi ekonomicky mimo ale jde to. Poved se mi... celý příspěvek >
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 12.4.2018
Výsev jsem dělal několikrát s časovými odstupy (semena z balíčku postupně 3 krát, různé substráty nebo perlit). Teď už je vyseto vše co přišlo a výsledek opět špatný. Když vyklíčí jedo semeno melounů z balíčku, považuji to za úspěch. Prostě bída.
Svícení při pěstování sadby, 13.1.2014
Výbojky mají sice lepší svitivost na Watt, jenže svítí i v barvách, které jsou pro rostliny k ničemu. Proto jde velká část energie nazmar. Tuto nevýhodu odstraní LED světla, u kterých lze svítit jen potřebnou barvou. Učinnost a cena LED je stále... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika