Příspěvky uživatele - 248.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Madarska neplodi, opada velka vetsina plodu, 23.2.2023
Tak nasypejte pod stromek rozdrcené vaječné skořápky
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 22.2.2023
Odkaz: gengel.cz/okurky/265-znojemske.htlm
Otvírání skleníku, když mrzne, 20.2.2023
A co na ty dveře přilepit kousek nad spodkem nějakou "okapničku" (třeba proužek PVC nebo gumy), aby to překrylo tu kolejničku?         Lída
Otvírání skleníku, když mrzne, 19.2.2023
Nevím, jestli by to pomohlo u skleníku, ale u auta se dřív dveře natíraly glycerinem, aby nepřimrzly.           Lída
Gascoyneho šarlatové, 17.2.2023
V nabídce ho měl p.Pešek - staré odrůdy, Bojkovice...       Měli jsme ho roky na zahradě, než dožilo, je to voňavé jablko nezaměnitelné chuti   Lída
Pinus Lambertiana a Pinus Couteri, 17.2.2023
Semena obou nabízejí sady-skolky.cz (stačilo použít google )        Lída
Vánoční hvězda zvadla, 12.2.2023
Zkuste ji postavit do misky s vodou tak, aby se substrát úplně nacucal. Pak ji nechte okapat a postavte do suché misky. Pak velmi opatrně zalévat.Buď někde (třeba níž) vyrazí nové lístky, nebo ne - a v tom případě ji nezbude než vyhodit.  ... celý příspěvek >
Skore marhule, 2.2.2023
Ve Strážnici měli pěkné stromky (to tam ještě fungoval e-shop), teď nevím, protože nezasílají, což mne moc mrzí...   Lída
Šípkovica ako ma to, 9.2.2020
Jak jsem dělal šípkovici.Předně se nepovažuji za odborníka, tak nedávám zasvěcené rady ale píšu svoje zkušenosti.Nadávači mají příležitost. Do šedesátilitrového soudku jsem dal asi 14 litrů/nevážil jsem) šípků, které jsem nechal 3 dny přemrznout... celý příspěvek >
Šípkovica ako ma to, 9.2.2020
Dobrý den. Tak té šípkovici věřte.Neříkám že výrazné aroma, ale určitě velice příjemné.Dělal jsem ji poprvé a všem velmi chutnala.Přítelkyně která normálně pije 20% likéry dává přednost 50% šípkovici.Ale to trhání, ruco jsem měl od trnú... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika