Příspěvky uživatele - 151.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Získaní odkopku z koruny, 29.1.2020
Děkuji za reakci pane Vysloužil, To mě taky napadlo, je nevím jak dlouho bych čekal na nějaké plody (i když mě to až tak neštve). Ale v roubování jsem téměř nepolíbený :). A mam strach s podrůstání těch mirobalanu. Není lepší třeba duracie?... celý příspěvek >
Získaní odkopku z koruny, 29.1.2020
díky, něco podobného jsem myslel... prostě jsem to blbě napsal. Nechci kupovat stromek, na místo kde se to hemži hrytci a chodí si tam srnci na špacír (pro chytráky, je to místo které nelze z praktických důvodu oplotit, ani dávat kolem stromku... celý příspěvek >
Získaní odkopku z koruny, 27.1.2020
Dobrý den, mám takový možna blbý dotaz, Mám doma 5. let starý stromek švestky domácí na mirobalanu. Lze nějak z koruny namnožit odkopky? Vím že není infikovaný (zatím) a nebudu používat různé neznáme švestky kolem cest. Odkopky proto že nechci mít... celý příspěvek >
Škůdce?, 6.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím všechny nadšene zahradkáře, již několikrat po sobě se mi na švestce Gabrovské objevilo tohleto poškození výhonu a takové zasýchaní větviček (viz foto). Myslíte že to je nějaký škůdce? Mechancky na to snad nikdo nešahá, stromky jsou daleko... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika