Příspěvky uživatele - 109.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová - bio ochrana, 26.1.2020
Zbrojím na sezónu a chtěl bych co nejméně chemie. Bohužel rez hrušňová se mi silně vyskytuje, takže bych jí potřeboval něčím potlačit. Kuprikol a další podobná "chemie" není dobrá pro vodní živočichy, takže bych chtěl poradit něco alternativního -... celý příspěvek >
Selektivní přípravek - obaleč švestkový, vrtule třešňová, 24.1.2020
Máte pravdu, se mnou je to těžké - to víte, zahrádkář... Jedná se mi samozřejmě o pilatku švestkovou (díra v plodu a kapka slizu ven). Našel jsem si "Quassia amara", postup už má logiku - po detekci náletu to prostě co 3-4 dny postříkám a bude.... celý příspěvek >
Selektivní přípravek - obaleč švestkový, vrtule třešňová, 24.1.2020
Moje otázka zní trochu jinak - jak to udělat, aby mi trocha těch plodů ze švestky zbyla a neotrávil jsem při jejich ochraně žáby, slepýše, včely, žížaly... Našel jsem si přípravek "Lepinox Plus" - máte s ním nějaké zkušenosti? Není mi úplně jasný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika