Příspěvky uživatele - 234.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Višeň Griotella, 24.1.2020
Ahoj. Měla jsem stejnou zkušenost, jen jsem čekala asi 5 let. Teprve potom jsem zjistila, že se vzhůru směřující výhony musejí odstraňovat. Teprve od té doby se nám větve začínají klonit dolů. Text na pěstování od firmy Starkl zní: "Na vyobrazení je... celý příspěvek >
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Zelí jsem kupovala přímo u pěstitele - Lobkowicz Plzeň. Kupovala jsem ho v listopadu, tak věřím, že bylo podzimní, přede mnou nakrouhané. Poprvé jsem právě vyzkoušela jejich recepturu jen sůl a kmín přesně navážený dle jejich návodu, který dávali k... celý příspěvek >
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 19.2.2018
Zelí nakládáme už léta, vždy se podařilo, bylo výborné ať už jsme přidali jablka, mrkev nebo cibuli. Letos jsme dali jen sůl a kmín. Zelí je krásně křupavé, má pěknou barvu, nedělá se na něm povlak, ale nezkvasilo. Po 2 měsících je stále jen nasolené... celý příspěvek >
Řez meruňky, 29.5.2013 Obsahuje fotku
další obrázky k příspěvku 234.132
Řez meruňky, 29.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak ostříhat meruňku? děkuji Dáda
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika