Příspěvky uživatele - 33.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysev paprik, 24.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Papriky jsem přemístil tedy na "lepší" místo. Jižní strana, nikoliv západní, přestal jsem je přelívat a počkal jsem než některé začli strádat suchem až uvadali cca 20 z 200, včera jsem jim dopřál mírnou zálivku a pěkně se vzpamatovali,... celý příspěvek >
Vysev paprik, 19.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rád bych se zeptal zda se někdo setkal s plísní na substrátu u přesazených paprik. Papriky jsem měl ve výsevním substrátu, po čase jsem je přesadil do pěstebního substrátu. Všecko OK, po přesunutí na chladnější místo, ale více... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 28.1.2020
Týýýjo, děkuji za informace. Už jsem přemýšlel čím to pošříkám. Nicméně budu povlak pozorovat, je pravda, že po přestříkání rozprašovačem ho trochu ubylo, že by se částečně rozpustil a šel s vodou dolů?
Hydroponie, 23.1.2020
Dnes mi došlo čerpadlo, už se těším na test. Dlouho jsem vybíral až jsem asi přebral. Nakonec jsem zvolil naftové čerpadlo 24V Výtlak 5m cca 1200L/hod. Ještě nemám přesné info zda jej budu muset dát na časovač zapni/vypni a nebo jej nechám bežet... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika