Příspěvky uživatele - 33.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký krumpáč?, 12.3.2020
Přiznám se, že bych nevěřil, kdyby mně někdo tvrdil, že se na fóru bude řešit problém, jak nasadit krumpáč na násadu. Jsa z vesnice, školy nemaje, v životě jsem neviděl nasazovat krumpáč jinak, než od tenčího konce násady. Když se násada od... celý příspěvek >
Problém se zahradním bazénem, 11.3.2020
Nechci zbytečně košatit diskuzi, navíc původní tazatel má asi již dost informací pro další rozhodování. Myslím si, že použít kostru bazénu jako kompost vlastně znamená, že organickými zbytky a zeminou téměř po okraj zaplněná betonová jímka se... celý příspěvek >
Problém se zahradním bazénem, 10.3.2020
Nechci dělat chytrého, ale v tomto stavu je bazén na původní účel nepoužitelný. Když do něj dáte čistou vodu, tak Vám vyteče. Náplň je +- 9 kubíkú, tj s bazenovou chemií je to +- 1000 Kč (když použijete městskou vodu). Nevím, jak jste koupáníchtiví.... celý příspěvek >
Díra v jabloni, 10.3.2020
Stříkl bych tam po předchozím vyčištění něco s mědí (kuprikol, champion, roztok modré skalice nebo boraxu) a kryt jednoduše přibil hřebíky. Je třeba zamezit zatékání vody a případně zajistit její odtok provrtáním odpadního kanálku.  Jirka
Problém se zahradním bazénem, 9.3.2020
Ještě doplněk k předchozímu: nějak jsem automaticky předpokládal, že máte bazén  o rozměrech několika metrů délky a  šířky. jestližře máte nějaký malý, je  to pak jednodušší na údržbu. Napište rozměry. 
Problém se zahradním bazénem, 9.3.2020
Mít v bazénu čistou vodu je dost pracné. V zásadě chce bazén (navíc nekrytý zastřešením) dost práce. Zaráží mne, že píšete, že se Vám dostává voda spodem - pak by to znamenalo, že máte spíše jezírko a ne klasický bazén s nepropustnými stěnami. ... celý příspěvek >
Princip činnosti karburátoru, 7.3.2020
Ze sportu oživuji mrtvou Partner 351, kterou jsem dostal zadarmo.  Nyní dumám nad karburátorem. Doufám, že principiálně se karburátory přiliš neliší.Myslím si, že: 1) Impulzním kanálkem jde změna tlaku z klikové skříně pod víčko, které... celý příspěvek >
Klíčenie rastlín v minerálnej vlne, 24.1.2020
V tématu" Peničkova metoda zakořeňování vína" je to diskutované. Izolační vlna má v sobě škodlivé látky, měla by to být vlna určená pro zemědělské potřeby (klíčení)
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Snad se moc nepletu, ale u těch novousedlíků, kteří preferují sterilní trávník + esteticky dokonale tvarované stálezelené (aby nemuseli moc uklkízet listí), sestříhané (mají malý pozemek) keře, je tak 10% těch, kteří vůbec vědí, co tam mají a proč.... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
No, neviděl bych to tak ostře, vezměte zdejší diskuzi něco jako povídání v hospodě. Prostě si to přeberte, stejně se musíte rozhodnout sám a jistě dobře víte, že kolik lidí, tolik názorů.Jen ta váha názorů je jiná, někdo mluví na základě tříleté... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Mám zkušenost z polabí - čili jak píše Dr Vysloužil jen z jednoho místa- a rez mám díky sousedům na všech stromech (Nojabrskaja, Villiamsova, Lucasova + cca 100 letá?). Jak nestříkám, jsem bez úrody. U vysokokmenů je pstřik bez motorového... celý příspěvek >
Zemní vrták na sloupky, 2.12.2019
Mám podobnou zkušenost. Důležitý je odstup od plotu, abyste měl místo na projití s plotostřihem a při  údržbě plotu. Tůje vytvořily pěknou zástěnu, ale min. 2x ročně je " opracuji"  plotostřihem. Ale pořád to jsou tůje, čili žádná krása...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika