Příspěvky uživatele - 68.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Dobrý den, já Vaši potřebu vysadit hrušně chápu. Stromy jsou to majestátné a poskytující pro mne asi nejlepší ovoce, které se dá u nás vypěstovat. K Vašemu dotazu mám pár poznatků, které jsem jako absolutní laik prozatím získala: Vzhledem k tomu,... celý příspěvek >
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
No už jsem se lekla, že to vše myslíte vážně... to bych raději koupila 2 letenky do Thajska a užila si to taky . Děkuji, děkuji i JS (pokud se pohybujete někde ve středních, jižních či západních Čechách, napište mi, prosím, kontakt) M.
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Jo, ještě jedna věc  - pokud objednám tu PS 420c, co mám objednat k tomu? Náhradní řetěz, lištu, olej...(?). Dík.
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Určitě ano, ale budete si muset počkat, má narozeniny v červenci :-)))). Já jsem totiž půvpodně uvažovala o tom, že pilu koupím u Mountfieldu a vytočím si slevu(kolo bylo do konce února), ale pak jsem zjistila, že bych moc šťastně nepořídila. Takže... celý příspěvek >
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Děkuji všem za rady. Zvážím to a něco pořídím.
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Vím, ale nenašla jsem tam tu 420C ani ostatní jmenované...
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Gl, děkuji za radu. Nějak takto jsem si to představovala... je pravda, že ta pila asi docela vytížena bude, protože přítel nepracuje se dřevem průběžně, ale nárazově. Přijede valník a dřevo se řeže tak dlouho, dokud není hotovo. Je ale pravda, že si... celý příspěvek >
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Andy, to je pravda :-). Já také neměla nějaké konkrétní favority ze kterých bych si chtěla jednoho vybrat a původně jsem měla tu škálu širší - uvedla jsem dvě značky. Přibyla další :-D.
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Andy, díky. Je mi jasné, že jsou lepší pily, ale ty mohou být také zbytečně těžké. A myslím, že to bylo na tomto fóru, kde někdo psal, proč chodit s kulometem na zajíce a to dává smysl. Ve výsledku by mohla být práce s těžkou pilou jen zbytečná... celý příspěvek >
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Andy, je mi to málo, jelikož to vypadalo, že ani jedna nebyla nijak zvlášť pochválena. Ptala jsem se hlavně proto, že Stihl má i jiné pily, které se do těch 10 vejdou, např MS 230.
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Tak jak tedy s tou pilou? 10 000,- je horní hranice. Pokud mi dáte ještě nějaké tipy, budu ráda. Maya
Jakou vybrat pilu?, 16.3.2009
Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu ohledně výběru motorové pily. Chci jí koupit pro přítele ke třicetinám a moc se v pilách nevyznám. Máme doma kachlová kamna a přitápíme plynem, co jsem z přítele vytáhla je, že spotřeba dříví je asi 7 kubíků.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika