Příspěvky uživatele - 248.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Systémové insekticidy, 30.1.2020
Také Reldan...           L.
Systémové insekticidy, 30.1.2020
Dnes uvedlo na svých stránkách idnes, že evropská komise zakázala používání přípravků s látkami chlorpyrifos, chlorpyrifos.methyl a thiaktoprid. Končí v průběhu tohoto roku.               ... celý příspěvek >
Vodní prvek do zahrady, 27.1.2020
Tohle je pro ptáky dost hluboké, bez pozvolného přístupu k vodě, mohli by se utopit. U mne pijí z jezírka (výlisek), kde je pás kolem břehu s kamínky a tak zobáčky na vodu dosáhnou. Pokud u mne pijí ze sudů s dešťovkou, mají v sudu opřené prkno,... celý příspěvek >
Rez hrušňová - bio ochrana, 26.1.2020
Teď už udávají odstup 1500m... Ale je stejně všude. Jen jsem četla kdysi kdesi na netu, že trochu pomáhá i pod hrušní podsazený vlaštovičník, že má fungicidní účinky. Tak ho mám pod oběma hrušněmi (neustále pleji jeho semenáčky kolem), ale jestli... celý příspěvek >
Černé tečky a hnědé skrvny na listech - co je to?, 24.1.2020
Nemáte tam třásněnky nebo svilušky? Obojí vysávají listy.           Lída
Co je to za pokojovky?, 22.1.2020
V každém případě ty kytky (1.+3.) mají vzhledem k slabšímu "zimnímu" světlu moc teplo, proto se táhnou a jsou poněkud zdeformované...  Lída
SOS šplhavnice, 22.1.2020
On v kuchyni bývá i vlhčí vzduch, může to mít také vliv.     Lída
SOS šplhavnice, 22.1.2020
Kamarádce šel pěkně potos na boční straně kuchyňské linky, druhý nahoře na lince, já ho už nemám. Ale světlo potřebuje tím víc, čím víc je panašovaný.            Lída
Tlustice Crassula - upadávání listů a "větví", 16.1.2020
Teplo jí tolik nevadí, my ji měli v práci nad radiátorem, ale světlo potřebuje. To ale s tímhle nesouvisí. Asi bych ještě trochu omezila zálivku, připadá mi, jako když je vnitřek tak nacucaný, že se nevejde pod pokožku. Ona snese, hlavně přes... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Jenže ono je jalovců tolik druhů a odrůd, že hostitelé rzi i ty, na které se rez nestěhuje, vypadají mnohé dost podobně, takže "vyměnit" by to šlo... Ale to by to lidem v obchodě museli nabídnout (i architektům, co na nové sídliště za zahr.osadou... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 15.1.2020
Když jsem zakládala okrasné záhony s keři, předpěstovávala jsem si je z řízků, nejdříve v kelímcích. Pak jsem je sázela na "dočasný" záhon, baly jsem dávala do rašlových sáčků (od cibule ap,-um.hmota), aby se při dalším sázení moc neporušil bal.... celý příspěvek >
Hrušně - vysadit či ne?, 15.1.2020
Ono se stejně asi úplně bez chemie neobejdete. Sice se jim také vyhýbám, jak mohu, radši oželím nějaký flíček, ale několik postřiků za rok (broskev, hrušeň, brambory, rajčata) za rok použiji. Ale proti "velkovýrobě" je to zanedbatelné.... celý příspěvek >
Kaktus - jak ho zachránit?, 14.1.2020
Odloupla bych jeden zdravý výhonek, nechala pár dní zaschnout a zasadila (nasucho, zalít trochu až při náznaku růstu). Kdyžtak budete mít náhradní. Pokud by na výhonku byla hnilobou zasažena spodní část, uříznout do zdravého a dál postupovat... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 13.1.2020
U cypřišku si "korunku" nějak dost dobře představit nedokážu, líbí se mi tak, jak jsou Tis se dá řezat dobře, obráží i ze staršího dřeva. Osobně "konifery mix" nekupuji, člověk pak většinou neví co a jak velké mu z toho vyroste. Vyberu si na netu na... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 12.1.2020
Můj názor: tisy půjdou hodně ořezat (snáší to bez problémů, zas krásně obrazí), takže pokud se budete snažit zachovat jakž takž kořenový bal, neměl by být problém, S tím cypřiškem to vidím hůř - ořezat se prakticky nedá a je už dost velký - a hýbat s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika