Příspěvky uživatele - 150.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řezat či neřezat?, 28.2.2021
Zdravým. Potvrzuji že můj způsob ohýbání větvý je drsný a zítra závaží odstraním pac větve stejně už maj požadovaných 60°. Děkuji za názor Smolek
Řezat či neřezat?, 28.2.2021 Obsahuje fotku
Foto 3
Řezat či neřezat?, 28.2.2021 Obsahuje fotku
Foto 2
Řezat či neřezat?, 28.2.2021 Obsahuje fotku
Zdravým. Někdo říká řež aby rostla, někdo zas neřež třešeň se o to postará sama a bude dřív plodit. Co myslíte vy? Třešeň Grace Star na coltu sázena podzim 2019 jako Špičák, loni založena korunka. Předem děkuji Smolek
Odumiraní větví, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Foto 3
Odumiraní větví, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Foto2
Odumiraní větví, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Foto
Odumiraní větví, 5.2.2021
Zdravým. Tušíte prosím někdo z řad odborníků??? Dvě tříleté broskve a obě z 50 %poškozené. Zjištěno včera a dnes na rychlo stříknuto sulkou. Děkuji za odpovědi Smolek
Řez mladé broskvoně, 3.1.2020
Super děkuji za odbornou radu.preju příjemný den Smolek
Řez mladé broskvoně, 3.1.2020
Dobrý den.zadal jsem o radu stačilo jen malou a ne kázání!!třešně, hrušně,jabloně, švestky pěstují již několik let a myslím si že úspěšně leč broskev a meruňku mám nové a krapet tápu.knihu mám nastudovanou aj na supervidea na YouTube sem už mockrát... celý příspěvek >
Řez mladé broskvoně, 2.1.2020 Obsahuje fotku
A ještě jeden
Řez mladé broskvoně, 2.1.2020 Obsahuje fotku
Jiný pohled
Řez mladé broskvoně, 2.1.2020 Obsahuje fotku
Zdravým vespolek.dokazete mi prosím někdo poradit s jarním řezem u mladé broskve.byla sázená předloni na podzim na jaře zkrácená na 3 očka a vše co vidíte narostlo za loňský rok.ted ale nevím někdo říká většinu dát pryč a někdo zas nechat koserni... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika