Příspěvky uživatele - 255.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dát do bazénu bez filtrace, 25.5.2020
Pokud to je nad zemí, tak to jde odsát normální "nacucnutou" hadicí hozenou přes okraj.
Vysev paprik, 6.4.2020
Bílá barva je určitě lepší než alobal. ORCA Grow Film vs. Diffuse Mylar Performance Test
A je po meruňkách, 1.4.2020
Ma nekdo zkusenosti s oddalenim raseni nastlanim slamy pod stromy?
Ochrana stromků proti okusu, 11.2.2020
Presne tak navinout na kminek. Nesundaval jsem to a pri kontrole pred druhou sezonou uz jich par nedrzelo (samy se rozbalily).
Rozbité okno, 19.1.2020
Peijedou si to zamerit a pak privezou a vymeni. Menil jsem ted sklo na okne s trojsklem 1.5x1.5m. Cena i s praci 5000kc.
Miniaturní brouk z Tortily, 22.12.2019
Nemuze to byt Carpoglyphus lactis?
Tis cerveny, 29.10.2019
Nemel byste nekdo informaci o palence z tisu cerveneho? Mel bych zdroj z nekolika velkych stromu ze by na 50l asi vyslo. Ale nedokazu si predstavit to vypeckovavat a pecky jsou jedovate... Chut neni nijak vyrazna tak je otazkou jestli by to stalo... celý příspěvek >
Mulčovací sekačka, 21.10.2019
Je něco v oblasti zahradních mlučovaček nového? Chci si pro příští sezonu něco pořídit - pozemek 1000m. Díky
Je to dřín?, 16.8.2019
My mame jen maly ker - bylo jich tam tak 100. Smysl sbirat je ma az skoro sami odpadavaji a pak nechat jeste dojit. Musi mit tmave cervenou barvu a byt mekoucke. Vetsinu snime jen tak. Cast jsem nahazel do tace - bylo to jak tresne, jen ty... celý příspěvek >
Myrobalány? Je možné kvasit je společně?, 13.8.2019
V mem pripade se v palenic rozcilovali - ze ty male pecicky delaji pri paleni problemy.
Jak změkčit tvrdou vodu, 15.3.2019
Tosku sem hledal a pro profi zavlazovaci systemy pouzivaji kyselinu dusičnou pro fázi růstu a kyselinu fosforečnou pro fázi květu.  Nicméně mám s manipulace s kyselinou strach, takze tuto myslenku opoustim a tvrdou vodu nechavam bez... celý příspěvek >
Vykurovanie v skleniku, 15.3.2019
Můžu se zeptat co za zdroj infracerveného zareni pouzivate? 
Rýchlenie rajčat 2019, 13.3.2019 Obsahuje fotku
Tak rajcata to zatim prezila. Ale teplotni senzor je tedy dost nepresny (TFA) - ukazoval uvnitr -0.5c.
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019
Jsem zvedav jak to rajcata ve skleniku ustoji  - uz pred osmou bylo jasno a dle CHMU byla u nas prizemni teplota -5
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 6.3.2019
Ty ryby - tedy jejich krmeni vam tam ale budou delat paseku. To jezirko uzivi par malych rybek. Takze budete muset krmit. Ja nekrmim a mel/mam 3 perliny a 7 jesenu. Jeseni porad ziji a po 10 letech maji tak 25cm. Perlini se hned prvni rok vytreli -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika