Příspěvky uživatele - 74.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Makita DSC430 nestartuje, 11.3.2011
Taky mi přišlo jako dosti nepravděpodobné aby to bylo tlumičem. Pak mě ještě napadlo že by to mohlo být tím že jsem prostříkával palivový filtr čističem brzd. Takže je možné že v něm něco málo toho čističe zústalo a po smíchání s benzínem se tím... celý příspěvek >
Makita DSC430 nestartuje, 9.3.2011
To jsem zkoušel a palivo z otvoru pro svíčku stříká a svíčka je taky mokrá. je pravda že palivo už je tam starší ale bylo by divné že jeden víkend je v pořádku a druhý už ne. Jak se dá změřit komprese na válci? Když otvor pro svíčku zacpu palcem tak... celý příspěvek >
Makita DSC430 nestartuje, 9.3.2011
Dobrý den. Mám problém s motorovkou. Vůbec nejde nastartovat. jeden víkend jsem řezal úplně bez problémů a za čtrnáct dní na to už jsem ji nenastartoval. Koupil jsem novou svíčku, protože ta stará už tam byla asi 5 let ale bohužel to nepomohlo. Při... celý příspěvek >
Kolik vody na druhé pálení?, 10.5.2010
Já ředím až do 50% z jednoho prostého důvodu. Po vypálení mám koncentraci asi 70%(slivovice-to chci) a 30%(?-smrad-to nechci), tím v podstatě naředím tu nežádoucí složku, která přechází do hotové pálenky.
Zahradnictví Masopust - zkušenosti, 26.4.2009
Objednal jsem, ale bohužel nic nepřišlo. ICQ je furt off-line, na telefonu je nedostupný.
Vysokokmen, 25.7.2006 Obsahuje fotku
Děkuji za informace. Nevíte, kde se dají semena Jaderničky moravské sehnat? S pozdravem Pavel.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika