Příspěvky uživatele - 216.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmladenie starej slivky, 3.12.2019
Já osobně řežu staré slivoně v zimě, klidně v lednu, aby se dosáhlo co největší zmlazovací reakce. S malými řeznými ranami strom žádný problém nemá a pokud musím udélat větší ránu nechám ji na pahýl, ten pak odstraním za vegetace. Takže mám dobře... celý příspěvek >
Odumírání paty kmene mladého ořešáku, 6.10.2019 Obsahuje fotku
strom 
Odumírání paty kmene mladého ořešáku, 6.10.2019 Obsahuje fotku
po odloupání
Odumírání paty kmene mladého ořešáku, 6.10.2019 Obsahuje fotku
.
Odumírání paty kmene mladého ořešáku, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Před odloupnutím
Odumírání paty kmene mladého ořešáku, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o radu o co jde, na mém cca 15 letém ořešáku u paty kmene začala praskat kůra, šla odloupnot a hnije na holé drevo poskozená je cca pulka obvodu. Strom až na menší pokles vitality v poslednich 2 letech vypada jinak zdrave. roste pár... celý příspěvek >
Kvas přes zimu, 10.2.2019
díky za ubezpečení a za pomoc.
Kvas přes zimu, 6.1.2019
Dobrý den, nestihl jsem letos nechat vypálit jednu bečku trnek a v současné době ji mám v průjezdu. Chci se zeptat, jakým způsobem jí mám nejlépe skladovat, když bych ji chtěl za rok nechat vypálit. Díky.
Bakteriální boulovitost kořenů, 18.11.2018
Řekl bych že nějaká zlomená větev s napadení bakterii nemá vůbec nic společného. Ale jaké je riziko dalšího napadení popř. Jak se tomu bránit to netuším.
Bakteriální boulovitost kořenů, 12.11.2018
Zdravím, u jedné koupené hrusně jsem taky našel pár, asi 4 menší boule  +- 1 cm velké (foto bohužel nemám), a taky přírůstky jsou menší kolem 20 cm, no každopádně sem ty boule odstranil protoze nebyli na hlavnich kořenech a zasadil ji. Tak by mě... celý příspěvek >
Clappova červená se zelenými plody na jedné větvi, 22.6.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, Mám hrušeň odrůdy Clappova červená a docela mě překvapilo že na jedné menší větvi uprostřed stromu rostou místo červených hrušek samé zelené, na zbytku stromu jsou plody normální, větev není roubovaná ani neroste z podnože. s tímto jevem... celý příspěvek >
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 27.1.2018
ty stromy v pozadí nejsou mé ale sousedů
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 27.1.2018 Obsahuje fotku
přidávám foto stromu po řezu
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 27.1.2018
dobrý den, dneska jsem se na to byl podívat, o rakovinu nejde, jde o dřevokazný hmyz drtník, bělokaz nebo něco takového, nejhořší části jsem odřezal a strom prostřihal, ale stále tam něco zůstalo takže se bojím aby strom nezničili, co by ste dělali?... celý příspěvek >
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 24.1.2018 Obsahuje fotku
na mé staré jabloni začala odpadávat kůra na živých větvích, po celé koruně se objěvují takové oranžové jakoby rozežrané pásky kůry.  strom je v poměrně dobrém stavu dobře rodil, rostl, ale na podzim jsem spozoroval tohle. vůbec nevím o co... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika