Příspěvky uživatele - 62.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnože révy vinné, 7.12.2019
Ahoj, necítím se být povolaný k domu to co píšeš rozporovat, tak jenom napíšu svoji zkušenost. Mám několik hlav, stáří 1-3 roky na K5B a všechny rostou "jako blbé". Půda velmi těžká, jílovitá navážka, pod ní, cca v 50cm je vrstva téměř nepropustné,... celý příspěvek >
Jaka reva?, 5.12.2019
Obecně řečeno bych keře nesázel blízko toho betonu, ať mají kořeny prostor, jinak je to asi celkem jedno. Réva si poradí: jenom, pokud to neuděláte zrovna šťastně, to bude štvát vás :-) Jinak za mě bych na tak malý počet keřů vůbec neřešil moštové... celý příspěvek >
Jaka reva?, 3.12.2019
Proč ne, jenom bych nedoporučil, při požadavku na odolné odrůdy, tj. předpoklad že tazatel chtěl minimálně stříkat, dávat na 7m 6-7 keřů. Dal bych 4 když moc. Pořád leší mít 4 vzdušné keře než 7 přehuštěných kde bude bojovat s chorobami. Ale nechť... celý příspěvek >
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 14.5.2019
Rozumím, ale pokud se tady objeví 20-30 reakcí, tak si z toho člověk něco vezme, nebo se aspoň vyvaruje zásadních omylů. To je moje úvaha. Jinak letos při sklizni mám domluvenu návštěvu na vinici kousek ode mě, se stejnými podmínkami. Problém je že... celý příspěvek >
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 12.5.2019
Jaká je dnes asi nejchutnější bílá stolní odrůda? Ideálně co nejodolnější a spíše velmi raná. Mám jak Galahad, tak Talisman, Krystal a Valjok, zatím bez úrody. Zaujaly mě odrůdy Vostorg, Aladin, Geliodor a Garold a nevím kterou zvolit. Jajké jsou... celý příspěvek >
Zasychání a zkroucení na koncích nových vyrašených výhonů, 10.5.2019
Tak jsem to bohužel přechválil. Dnesk ajsem si všiml že některé keře, byť kdyté ze stramny kopce zahradní chatkou, jsou popáolené fest a přitom o 4m vedle sazenice, které kryté nebyly a jsou zasazené teprve týden jsou OK. A vedle nic 2m vedle, tj.... celý příspěvek >
Zasychání a zkroucení na koncích nových vyrašených výhonů, 9.5.2019
Ahoj, kde na Kroměřížsku? U nás, ve Zdounkách, bylo nejmíň plus 2. Kde mrzlo? Nic jsem nezakrýval a všechny sazenice jsou OK. Dneska ještě parádně zapršelo, většina bešek plných vody, tak už jenom to sluníčko...
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 6.5.2019
Pokud mám zasazeno 5 hlav, tak kvůli tomu fakt oplocovat nebudu. Resp jednou asi ano, až jich bude podstatně víc a ujasním si kolik toho vlastně chci mít a jak velkou plochu mám vlastně oplotit. Zahradu mám přes čtvrt kilometru dlouhou, to bych fakt... celý příspěvek >
Degustační ocenění odrůd révy vinné, 27.4.2019
V popisu mnoha odrůd jsem se dočet výsledek z degustačního ocenění ale už ne kde a kdy bylo provedeno a i přes snahu jsem nedokázal najít nějaké tabulky s hodnocením abych si porovnal jaké měla ta nejlepší odrůda a v porovnání s čím a ve kterém roce.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika