Příspěvky uživatele - 26.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zpustlý sad, 14.12.2019
Elstar to nebude, některé znaky jsou jiné. Za Bláhovku bych byl moc rád, akorát bych u ní čekal spíše menší plody - tady jsou střední až větší. 
Jesenno - zimné práce, 30.11.2019
Postřik Kuprikolem jsem provedl minulý a předminulý týden, především u vybraných peckovin. Dnes jsem začal bílit kmeny, vysadil česnek a příští týdny už jenom rytí, kácení, hrabání, obkopávání, vyřezávání, kopání... A pak už je jaro .
Pekingské zelí, 30.11.2019
Zkusil jsem ho z přímého výsevu až v srpnu.
Pekingské zelí, 29.11.2019
Mně nestačilo vytvořit hlávky. Teď už to nedožene, tak alespoň žvejkám listy .
Presenta, 28.11.2019
Rubinola?
Zdravověda stromů - minikvíz, 26.11.2019
Pořizoval jsem původně Vlašku a vyklubala se z toho nakonec Chrudimská (shoduje se prakticky ve všem s "oficiální" Chrudimskou z roubů). Chrudimská tady střídá velké úrody s menšími. Občas při velké úrodě je kvalita plodů nízká, ale dá se to... celý příspěvek >
Myrobalán, 25.11.2019
Asi to možné je. Jeden ten keř roste u zdi/plotu zpustlé zahrady, druhý pak "v plotu" u jednoho kulturního zařízení. Nevypadá, že by to tam někdo záměrně vysadil.
Myrobalán, 23.11.2019 Obsahuje fotku
Žlutý a červený myroš před 14 dny a červený dnes - plody drží od léta a pořád ve stejné kvalitě; pevné, šťavnaté. Říjnový mráz je nepoznamenal.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika