Příspěvky uživatele - 242.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Membrána do Sachs Dolmar 110, 12.11.2019
Ahoj, můj poznatek se netýká Dolmaru, ale logicky toho samého problému.  Křovináče FlorBest z Lídla. Příznaky, nechtěl startovat, stále mokrá svíčka, nechtěl jít do otáček, kuckal... Podařilo se mi identifikovat na internetu typ karburátoru... celý příspěvek >
Rákosí do kompostu, 14.3.2019
Dobrý den, zde na fóru jsem se dočetl, že rákosí lze dávat do kompostu. Jelikož mám v plánu do kompostu dávat čerstvě posekanou trávu (dusík), bylo by pro mě vhodné prokládat to se starším posekaným rákosím (uhlík), které mi roste na zahradě také... celý příspěvek >
UV lampa a prutok, 21.3.2016
Zcela souhlasim - po roce a pul sviceni, tj. v polovine avizovane zivotnosti vyrobcem  (5000h) mi prestali 4 ponorne lampy UVC 75W v sterbinovem filtru cistit vodu, nechtel jsem tomu verit a tak jsem cekal - voda zazelenala, ze nebylo videt do... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 3.2.2016
Alane, bohuzel mate pravdu. Snazil jsem se to udelat co nejprecizneji abych zadnou chemii pouzivat nemusel, ale priroda je priroda. Proste vice slunce znamena vice zivota a bez nej bychom proste nebyli. Zatim jsem neslysel o nikom, kdo na primem... celý příspěvek >
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 19.5.2014
S tim obchodem Tubes international to byl dobry tip. Shanel jsem zatku na vypousteci ventil a meli ji skladem za 62kc.
Něco na kamenech v jezírku, 17.6.2010
Souhlasim, ja si taky myslim, ze jde o vajicka vodnich sneku. ja toho mel plne akvarko.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika