Příspěvky uživatele - 217.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba zeminy pod borůvky, 30.10.2019
Ahoj, do díry 50cm hluboké, 50cm široké jsem vsypal 70l rašeliny a zbytek jehličí z lesa. Za 7let krom hnojiva na borůvky (jednorázově v květnu) jsem s tím nic nedělal a borůvek spousty.
Aplikace Chemstopu na mladý stromek, 21.4.2016
To nemá chybu. To já jsem provedl aplikaci, a říkal jsem si co se chytí jako první?Tak v první řadě mě to otec zaházel trávou která odlítala od strunovky a pak se mě na to nalepila moje ženská. Takže vše provedu znovu.
Aplikace Chemstopu na mladý stromek, 20.4.2016
no proto jsem psal že papírová páska neni pružná.
Aplikace Chemstopu na mladý stromek, 20.4.2016
No popravdě řečeno jsem o této variantě také uvažoval
Aplikace Chemstopu na mladý stromek, 20.4.2016
rozhodně nedělat, papírová páska neni pružná izolepa se zažere do kůry
Aplikace Chemstopu na mladý stromek, 20.4.2016 Obsahuje fotku
Ahoj všem, pokud by jste někdo přemýšleli jak bojovat s mravenci(mšicemi- to jde v ruku v ruce) na mladých stromech, tak posílám jednu vychytávku. Chemstop atd. se jak všichni víme nelze aplikovat na mladé stromky, tak použijte mirelon (bílý měký... celý příspěvek >
Prořezání 50 let staré hrušky - máslovky, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Ahoj všem. Máme na zahradě tuto hrušku a po celou dobu jsme s ní nic nědělali. Poslední dobou jsem si já sám vysadil pár stromků a tedy listuji v literaturách ovocných stromů a tak zjišťuji nedostatky i na té naší hrušce.Muhu ještě tento měsíc mírně... celý příspěvek >
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 20.9.2015
Zajíc sem nevleze ale nikdy nevíš. Neporadil by mě někdo s tím zastřihnutím na jaře- pokud by si někdo stáhl zde uvedenou fotku a v malování mi naznačil červenou barvou jakou  větev nechat a jakou zkrátit a pak to sem hodit bylo bu to super.
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 20.9.2015 Obsahuje fotku
Mám zasazeno, u Hanity   rostou výhonky docela vzhůru, mám je nechat být  a na jaře po zastřihnutí je zatížit nebo zapřít a nebo to už udělat teď?
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 12.9.2015
Všude píší že se má provést povýsadbový řez.Takže tento měsíc zasadím švestku a nechám ji být (nestřihám) a na jaře provedu zastřihnutí?
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 12.9.2015
Pokud vysadím švestku v září mohu ji zastřihnout hned po výsadbě a nebo mám počkat do jara?
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 6.9.2015
O.k.Vybral jsem teda Hanitu, a druhý k ní mám dat jakou?Na jakých podnožích.
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 6.9.2015
Tak jsem z toho jelen, Čačanskou Lapotici nemám sázet, co do této výšky mám vysadit?
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 6.9.2015
Tak postupně študuji vaše názory a literaturu a asi mám jasno co se týče odrůdy-Čačanskou Lepotici. Na jaké podnoži má být? Chci vysadit dva stromy, mám vysadit dvě Lepotice a nebo k Lepotici mám dát třeba Toplaste, a na jakè podnoži?
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 1.9.2015
Nikdo nic?A co příprava půdy před výsadbou?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika