Příspěvky uživatele - 54.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchovani roubu v lednicce, 2.1.2020 Obsahuje fotku
Nepoúživejte ani uťerky ani ubroůsky jsou chlupaté a je to jako puda pro kličeni. Odskoušeno. Zabalte rouby do leskleho křídoveho papapíru. Lidl letak je nejlepši. Celou ruličku s rouby namočit lehce omackat at nejsou moc přelité. Zabalit do... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 31.12.2019
Zdravím.  Prodejci stromků prodávají špendlíky a ve finále se z 90 procent se jedná o Katalonské špendlíky podřadné jako mirabelky. Stahuji do sadu Špendlíky z horských starousedlostí a zaniklých sadu cca 700 - 900 m.n.m. kde přežily řádění... celý příspěvek >
Špendlíky, 23.10.2019
Bohužel jsem si ověřil prodejce a takřka všichni prodávají strom žlutá švestka špendlík ale pozor… Katalánský, což na etiketě neuvádí a když se jim snažím vysvětlit že Valašský špendlík není Katalonský a jedná se o jinou odrůdu, reagují podrážděně.... celý příspěvek >
Grávštýnské červené a Jadernička moravská, 19.9.2019 Obsahuje fotku
Grávštýnské mám 100 let starý strom na podnoži jabloň lesní. Ten kdo měl možnost si kousnout do dozrálého jablka Grávštýnské tak jak má být, po zbytek života bude hledat chuť která by to překonala. Dnes staří lidé mne prosí abych jim připomněl tu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika