Příspěvky uživatele - 75.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez třešně prvním rokem, 8.7.2020
No kotlovitá koruna nebyla zrovna v plánu, Myslel jsem spíš, že bych jeden z těch vrchních výhonů nechal jako terminál (středník jak píšete) a dál nechal růst třešeň trochu do výšky, ale to se nejspíš bude řešit příští rok při řezu. Ještě dotaz:... celý příspěvek >
Co je to za strom? (zpeřený list, "rozinky na šňůrce"), 10.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokázal by někdo identifikovat tento strom (viz obrázek)? List je zpeřený, špičatý. Plod vypadá jako rozinky na šňůrce (konec srpna). Děkuji
Kompresor olejovy nabo bezolejovy, 20.11.2018
Výborné téma - čím ošetřit vnitřek vzdušníku kompresoru? Vylít jej barvou? Uvažoval jsem nad epoxidovou základovkou, případně by šla nádoba vystříkat voskem na dutiny. Ale když s tím chci i lakovat a mám bezolejový kompresor, nerad bych si do... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika