Příspěvky uživatele - 173.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč neprorazil General Leclerc, 21.10.2019
Včera sme s manželkou okoštovali prvú hrušku General Leclerc z našej mini úrody(2 plody) a boli sme nadšení výnimočnou chuťou tejto hrušky. Naozajstný "zákusok". Leclerca sme porovnávali s Xeniou(Nojabrskaja) a podľa mňa je Leclerc vyšší level.... celý příspěvek >
Choroba hrušky, 25.9.2019
Ospravedlňujem sa, predchádzajúci príspevok som napísal bez prihlásenia. Polepším sa.
Choroba hrušky, 25.9.2019
"Stromček" na fotografiách má výšku minimálne 4 metre, rastliny okolo neho su rajčiny, ktore sú zalievané. Približne pred 3 týždňami bola búrka a v záhrade napršalo okolo 20cm. Peter
Choroba hrušky, 25.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím Vás o názor na chorobu tejto hrušky. Jedná sa o 4ročnú hrušku Xenia(Nojabrskaja) na podpníku hruškový semenáč, plody sú na nej po prvý krát. V takomto stave som ju našiel po 10tich dňoch, čo som nebol v záhrade. Prípadne, či ju... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika