Příspěvky uživatele - 135.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana před mrazem, 5.5.2019
Pokud opravdu bude mrznout, tak voda na textilii zmrzne a s ní zmrzne všechno co se jí dotýká tzn, i květy. Řešením je podložit tu folii čímkoliv co bude po ruce tak, aby se nedotýkala rostlin. Když voda na textilii zmrzne, tak se vytvoří takové... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 4.5.2019 Obsahuje fotku
Dopoledne se mně konečně podařilo dokončit přípravu záhonu pro mých osmdesát tyčkových rajčat. A teď utěšeně prší. Skvělé.            Vladimír PS.: Ještě jsem posekal cca 300 m trávníku a... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 1.5.2019
Možná bych tři čtyři rostlinky zkusil. Na víc jistě místo nemám.            Vladimír
Rajčata kvetou za oknem, 30.4.2019 Obsahuje fotku
Už dávno měla ta rajčata být venku. Já je mám nma lodžii víc jak tři týdny. Teploty v noci byly docela nízké, někdy s blíží i k nule (1 - 2 °C) ale to nijak rajčatům neublíží. Myslím, že jednu noc mrzlo, ale to jsem je na noc přesunul do bytu. Před... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 29.4.2019
Opravdu se nesnažím nijak zápasit s přírodou. Pěstování rajčat je pro mne především zábavou, takže každý experiment (pěstování v pařeništi tři čtvrtě hodiny od domova takový experiment pro mne experiment je) je zábavou i když výsledek není... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 29.4.2019
I když se mně podařilo podstatně snížit v pařeništích relativní vlhkost, tak jsem oproti loňsku nezaznamenal žádný pokrok. Rajčata se mně tam neopylují, takže v květnu sklidím pár rajčat vyrostlých z květů již opylených doma a další hlavní sklizeň... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 24.4.2019
Ten problém je u Vás. V substrátu nebo v jiných pěstebních podmínkách (teplota, vlhkost, světlo). Která nemoc listů to je, nechci podle toho co se tady píše nebo i podle pár fotejk tipovat. Musím přiznat, že i když se mně něco podobného v zahradě... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 19.4.2019
Když ten foliák nemáte u domu, tak bych to neriskoval. Chce to každodení obsluhu, minimálně ráno a navečer. Já mám pařeniště, což je o kategorii vyšší úroveň a mám s tím letos velké problémy. Jasno, ve dne horko, v noci... celý příspěvek >
Jahodník - frigo sadba, 18.4.2019
Včera mně došla Frigo sadba jahodníků. Od každé odrůdy deset sazenic + tři navíc zadarmo. Už odpoledne jsem to vysadil na záhon mulčovaný černou tkanou.            Vladimír
Děravé listy ředkví, 18.4.2019
Asi z toho už nic dobrého nebude. Výsev bych zrušil, uděla nový a zakryl bílou netkanou jak píše SPCH.            Vladimír
Rýchlenie rajčat 2019, 18.4.2019
S tím, že se mně květy v pařeništi neopylují bojuji už třetí rok. Zatím se mně podařilo snížit vzdušnou vlhkost na optimální úroveň (30-70 %), ale očekávaný výsledek se nedostavil. Asi budu muset do pařeniště nasadit nějaký ventilátorek, aby pomohl.... celý příspěvek >
Papriky 2019, 8.4.2019
Sašo, nevím jak je to s cenami přísady paprik, ale já jsem vždy pěstoval jednotlivě. Co o tom píší odborníci z Výzkumného ústavu zelinářského v roce 1974?  Z výsledků maďarských a bulharských výzkumů vyplývá, že největších výnosů plodů... celý příspěvek >
Onemocnění jabloně?, 1.4.2018 Obsahuje fotku
tady je foto rybízu
Onemocnění jabloně?, 1.4.2018
objevilo se to i na rybízu
Onemocnění jabloně?, 1.4.2018 Obsahuje fotku
dobrý den,  prosím o radu. Jedná se o jabloň vysazenou před dvěma lety, na které se objevilo nějaké onemocnění. Máte s tím někdo zkušenosti, jak se toho zbavit a pokud možno co nejšetrněji? Objevilo se to už i na rybízu kousek... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika