Příspěvky uživatele - 168.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sabinovská, 13.11.2020
Zdravím, mám prosbu, kde se dá koupit meruňka odrůda Sabinovská? Marně ji sháním. Je to starší odrůda a nikde ji nemají. Budu vděčný za radu a tip. Pěkný den Pavel
Pečetní vosk, 4.11.2019 Obsahuje fotku
Takhle jsem letos pecetil palenku z medu :)
Redeni palenky po destilaci, nebo pred konzumaci?, 10.9.2019 Obsahuje fotku
Omlouvam se hostovi 101.46, chyba ale neni u me, fotografii focenou v pomeru stran 16:9 mi server otoci o 90 stupnu. Asi ji nedokaze zobrazit na vysku a automaticky ji otaci...
Redeni palenky po destilaci, nebo pred konzumaci?, 10.9.2019 Obsahuje fotku
Mi nerikejte, ze byla tak mizerna sezona vsude... Jinak tece to hezky... Az zbytecne moc teda.
Redeni palenky po destilaci, nebo pred konzumaci?, 9.9.2019
Ty jo - skoro stovka shlednuti abzadna odpoved :-D
Redeni palenky po destilaci, nebo pred konzumaci?, 9.9.2019
Jak redite palenku? Respektive kdy? Mam toho letos celkem hodne a z duvodu uspory mista ve spajzu bych radeji nechal zrat tak, jak mi vytece. Pro predstavu ze 400 litru hrusek mi nateklo na rektifikacni kolone 25 litru skoro 80% palenky. Kdyz bych to... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 3.9.2019
Cim nizssi teplota na kolone, tim vyssi procento tece. To ale neni nasim cilem. Tady je potreba najit nejakou rozumnou hodnotu 65-70%, a u kazdeho kvasu to jde jinak. Jsou kvasy, u kterych zacinam na 90, jine na na 80, ale i na 60%. U teplot -... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Osobne jsem zadnou knihu o paleni nestudoval. Vychazim z toho, co jsem vyzkousel. Ridim se cuchem a chuti. Za me osobne teplota na kolone idealne 85-86, maximalne ale 88-89. Nekdy se da vytahnout dobra i na 90°C, ale uz musim opravdu cuchat. Jakmile... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 30.8.2019 Obsahuje fotku
S tema teplotama je to tezko rict. Kdyz palim kvas, tak mi palenka zacina tect pri teplote okolo 81-82 stupnich. A to tece v rozmezi 80-85 %. Na 83 stupnich bych z toho sudu vymackal prdlajs... Jinymi soovy by tam toho jeste hodne zustalo. Teoreticky... celý příspěvek >
Begonie, 20.7.2019
Dobrý den, hledám na pc první pomoc pro odlomenou begonii.Tady čtu, že může ve vodě zakořenit.tak jsem velikou, bohužel vylomenou begonii také dala do vody.Snad se mi ji povede zachránit.Děkuji za radu.Jitka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika