Příspěvky uživatele - 31.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba hrušně, 1.11.2019
Doporučuje se jako zásobní hnojení na dno jámy smíchat 300g síranu draselného, 300g superfosfátu, podle typu půdy případně i 1-2kg dolomitického vápence s původní zeminou. Otázkou je, kdy kdouloňová podnož proroste k těm 60cm. Pro zasypání kořenů... celý příspěvek >
Výtěžnost a cena, 2.9.2019
Já měl rekordní výtěžnost zhruba 15litrů 51% ze 100l kvasu včetně pecek při přidání 3.5kg cukru. Takže jak vidíte, může být u neznámeho kvasu výtěžnost potažmo cena v hodně širokém rozmezí.
Letní hruška na pálení, 2.9.2019
Ano, s tou fotkou máte pravdu, ale nebyl to záměr. Nemám potřebu dělat této odrůdě reklamu. I když by mohla být větší, jsem s ní spokojený. Kupoval jsem ji do kvasu k jiným letním hrušním jako silně aromatickou a to naplnila. Nepotřebuji plnič... celý příspěvek >
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 31.5.2017
Já už začal u VP s probírkou plodů. Některé větve by už teď potřebovaly podepřít. Máme jen tři odrůdy meruněk, tady jsou moje zkušnosti: VP - zhruba 12 stromů různého stáří, chuťově excelentní, šťavnatá, voňavá, plodnost pravidelná a hojná,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika