Příspěvky uživatele - 121.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klíčení jablka ze semene, 7.12.2019
Dobrý den, Chci se zeptat, proč se odstraňují na vybraném opylovaném květu tyčinky, když se všude píše, že jabloň je cizosprašná? A budou po opylení v jednom plodu všechna semena a semenáčky z nich vyrostlé geneticky totožné, se stejnou... celý příspěvek >
Je to lebelovo jablko?, 31.8.2019
Tady je pár odkazů na jablka Jakob Lebel: Wikipedia Kreisverband Bamberg für Gartenbau und Landespflege BUND-Lemgo Obstsortendatenbank Snad vám to pomůže, já jsem ho nikdy neviděl, Petr Vondráček.
Stratifikace peckovin, 9.4.2019
Včera jsem si také všiml, jak se pecky, co jsem zasadil loni na jaře, přeležely a vyklíčily až letos pěkně v řádcích. Pravděpodobně díky loňskému suchému a teplému roku. Sadil jsem pecky ze zelené ryngle a z červenolistého myrobalánu. A z něho jsou... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 27.12.2018
Tady jsou nějaké další informace o novinkách, o kterých psal pan Hlavatý, ze zdroje: http://eagri.cz/public/web/file/591639/_42018.pdf Antopa je zimní odrůda. Vzrůstnost středně bujná, typ rozvětvený, habitus svěšený. Převládající barva květu v... celý příspěvek >
Odhad odrůd ze starého sadu, 29.10.2018
Možná Košíkové (Panské). Máme podobné na sadě, ale letos více zbarvené až do sytě hnědočervené jako na vaší fotce č.2.     Petr Vondráček
Staré odrůdy, 1.10.2018
Každá odrůda ať stará nebo nová má své plusy či mínusy a je nutné to respektovat. Ze starých máme na zahradě grabštajn, croncelské, zelenožlutou neznámou a albrechtovo, jsou to staré stromy po pradědovi. Některé jsou výborné k zakousnutí rovnou, jiné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika