Příspěvky uživatele - 234.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou švestku vybrat?, 24.4.2023
Do cesta na slivkové gule je dobrá Katinka. Nemá velké plody a nerozteká sa.
Jakou švestku vybrat?, 24.4.2023
Do cesta na slivkové je dobrá Katinka. Nemá velké plody a nerozteká sa.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 10.3.2023
Veecot plodí síce nepravidelne ale určite neplodí málo. Najlepšou jej vlastnosťou je to, že odolá každý rok na jar moníliovému úžehu. Nie sú s ňou žiadne starosti čo sa týka moníliového úžehu. Marhula má viac ako 20 rokov, takže je dostatočne... celý příspěvek >
Jabloně - postřik, 15.3.2022
Dá sa Braeburn a Fuji pestovať bez postreku proti strupovitosti?
Čačanská lepotica, 16.8.2021
Záleži čo od Čaćanskej lepotice očakávate. Táto odroda sa hodí najviac na kompóty a slivkový džem. Nie je moc vhodná ani na jedlo ani na slivkový lekvar-povidla a ani na pálenie.
Rubista, 29.1.2021
Ahojte záhradkári, aké sú vaše skúsenosti po rokoch s pestovaním RUBISTY? Zaujíma ma odolnosť na jarné mrazy, šarku a hubové choroby.  Peter
Odrůda Admiral, 22.9.2019
Admiral na M26 zarodil aj tento rok pekne (foto). Plody sú zdravé, bez pehovitosti, postrek kalciom bol 1x. S Admiralom mám už viacročné skúsenosti, dovolím si preto jednu radu pre tých ktorí s ním len začínajú (verím že to nebude brané ako... celý příspěvek >
Volně rostoucí zákrsek vs. vřetenovitý zákrsek, 18.9.2019
Zdravím, viete mi niekto povedať rozdiel medzi pestovateľskými korunami voľne rastúci zákrpok a vretenový zákrpok? Ideálne keby ste ma vedeli odkázať na nejaké príspevky/publikácie kde sa opisuje spôsob rezu aj s obrázkami. Ako hľadám tak hľadám... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 31.8.2019
Diospyros kaki (hurmikaki, tomel) - plody naberajú na veľkosti (foto), zber však bude až koncom októbra alebo v novembri, keď už listy opadajú a na strome zostanú iba nádherne žiariace oranžové 'lampióniky'. Niektorí záhradkári pozorovali v tejto... celý příspěvek >
Matčino, 31.8.2019 Obsahuje fotku
MATKINO/MATČINO (Nonetit) - dozrelo mi prvých pár plodov na 2-ročnom stromčeku, panenská úroda. Pridám svoj laický popis, pričom som sa schválne nedíval do pomológie. Plody sú stredne veľké, kužeľovité, trochu asymetrické, niektoré aj mierne... celý příspěvek >
Škodci jablon, 23.6.2019
Existuje niekoľko dôvodov, aby sme sa z populačnej explózie lienky ázijskej (slunéčko východní) až tak veľmi nevytešovali. Sú uvedené v článku na fotkách. IH
Lysice 2018, 9.2.2019 Obsahuje fotku
Jiří II: Vďaka za promptnú reakciu a informáciu. Nóóó, ten Vršovský granátik vyzerá naozaj zaujímavo. Možno to bude úplná "bomba" medzi novošľachtencami, a nie iba "granát". Rodičia sú excelentní (zhodou okolností ich mám v záhrade hneď vedľa seba -... celý příspěvek >
Hardenportova, 26.12.2018
Myslím že v danej lokalite nebudete mať s pestovaním uvedených odrôd žiadne problémy. Samozrejme, dôležité bude zavlažovanie a správny povýsadbový a výchovný rez. IH
Hardenportova, 26.12.2018
Správne má byť HARDENPONTOVA. Mám 2-ročný stromček Hardenpontovej, zatiaľ ešte nerodil, možno budú prvé plody v nasledujúcej sezóne. Potom poreferujem. Nepíšete kde máte záhradu, v teplejších oblastiach Slovenska sa ale dá podľa mňa pestovať... celý příspěvek >
Konferencia, 9.10.2018
Ďakujem za odpoveď pán Hlavatý, ešte by ma zaujímalo na ktorom podpníku dozrievajú hrušky tej istej odrody skôr. Na duli alebo na hruške planej?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika