Příspěvky uživatele - 26.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Admiral, 14.9.2019
U mě na M26 má bujný růst a velké listy (tedy jestli to je Admiral), na semenáči na jiné lokalitě spíše živoří.
Těchobuzická, 12.9.2019 Obsahuje fotku
Letos už tradičně bohatá úroda kvalitních chutných plodů. Po dešti ze začátku týdne se bohužel opět objevilo značné množství popraskaných plodů, a to nejenom u Těchobuzické.
Odrůda Cresthaven, 6.9.2019
Mně se tu Flamingo letos nějak opozdilo a tak jsem sklízel část plodů s Cresthavenem. Ač na Flamingo nedám dopustit, musím přiznat, že Cresthaven je teď prostě chuťově lepší.
Skutočne rezistentné odrody, 29.8.2019
Já třeba "rezistenty" proti strupovitosti neošetřuju. Strupovitost jsem na nich ještě nezaznamenal.
Kumoi, 29.8.2019
Můžete někdo srovnat kvalitu plodů Kumoi a Hosui?
Cukernatost slivoní, 29.8.2019
U Nancyské jsem projevy šarky na listech ani na plodech nepozoroval (je to mladý stromek), ale i ve starých sadech, kde byly padesátileté stromy jsem si šarky nevšiml. Č. rodna je šarkou silně napadena - řekl bych nejvíce ze všech slivoní co tu mám,... celý příspěvek >
Hanita, 28.8.2019
Hanita výborná, ale tady letos opět problém s ulpíváním dužniny na pecce.
Cukernatost slivoní, 27.8.2019
Gabrovská - 19 °Bx.
Cukernatost slivoní, 26.8.2019
Čačanska rodna - 18,5 °Bx Nancyská - 29 °Bx U později sklizených plodů Čačanské r. půjde cukernatost ještě trochu nahoru.
Prima, 25.8.2019
Zajímavá je i "příbuzná" odrůda Priam, uvedená výše v přiloženém seznamu, kterou jsem před pár lety objevil ve zpustlém sadu. Také rezistent,  přičemž druhým rodičem je legendární Jonathan.
Jadroviny 2019, 22.8.2019
bunny: prostě zkuste jestli jde bez násilí oddělit stopka plodu od plodonoše. Měl bych dotaz: Ošetřujete své jabloně proti strupovitosti a škůdcům? Minulý týden jsem totiž na horách objevil dvě mladé jabloně v cca 925 m n.m., které majitel... celý příspěvek >
Hanka, 19.8.2019
Tu dobu zralosti beru s rezervou - díky suchu a stavu, v jakém stromek byl se scvrklé plody v posledních týdnech trochu "vyžehlily" a déle se držely, něco spadlo i dříve, tak si myslím, že ta doba dozrávání bude dřívější, tak jak popisují Němci, tzn.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika