Příspěvky uživatele - 212.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 9.5.2020
dobrý den, vím, že je to už dlouho co jste pasal na toto fórum. Ale chtěl jsem se zeptat zda je možné přes Vás sehnat štěrbinové síto, jak jste to uváděl na fórum. Děkuji Romam
Domácí pálenice, 19.11.2019 Obsahuje fotku
Dovolím si trošku oponovat. Z těch "kouzelných odkalovačů" nám teče tahle dobrota. Netvrdím, že jsou spásné, ale zase uplně k ničemu tam nejsou... Na fotce to tolik vidět není, ale nahoře plavou mléčno - mastná oka a celkově ten obsah pěkně... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 31.8.2019
V podstatě to tak je. Zkoušejte, nakládejte, experimentujte, hrajte si... Cvičení dělá mistra a kdo si hraje, nezlobí. Když se mi nepodaří občas chytit dokap a pálenka chytí přiboudlinu, přepálím výsledný produkt ještě jednou v malým 17 litrovým... celý příspěvek >
Pečetní vosk, 27.8.2019
Já pečetím obyčejným včelím voskem. Rozehřeju ho ve skleničce od přesnídávky ve viodní lázni a párkrát ponořím víčkem dolu. Po pár ponořeních se tam vytvoří krásná vrstva vosku. Nic složitého. 
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 27.8.2019
Měl jsem v začátcích podobný problém. Tekla vysokoprocentní pálenka, chvilku, pak ale jen kapala dlouho i 4 hodiny... zapojte reflux do zvláštního okruhu. Pustte do neho vodu tak, aby to chladilo o 3-4 stupně cca na 82 stupňů. To donutí sud přitopit... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 27.8.2019
Zdravím a omlouvám se za více než pozdní odpověď, dlouho jsem tu nebyl. Lítsal jsem okolo včel a pod stromy s ovocem, u bylinek a podobně... Nicméně se pokusím na Vaše dotazy odpovědět. Co se týče destilace, destiluji jen jednou. Níže je popsán... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 27.8.2019
Po ročním používání polské destilační kolony musím dospět k závěru, že to mají dobře vymyšleno. Pokusím se zde detailně popsat roční testování polské dvouplášťové kolony o objemu 50 litrů se 6 chladícími prsty v horní části kolony a dvěma odkalovači,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika