Příspěvky uživatele - 227.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Admiral, 15.10.2019 Obsahuje fotku
Po 2 týždňoch neprítomnosti na záhrade bol jediný plod napadnutý aj osami, pohľad na neho bol smutný. Doma som ho nedočkavo ochutnala. Tie škvrny nijako chuť neovplyvnili. Takže naozaj : konzistencia skvelá jemná, šupka skoro necítiť, jemná.... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 27.8.2019
Aj ten jediný u mňa začína mať pár škvŕn... Blaumont SNV. A tiež dosť narástol v krátkej dobe.
Modrá hortenzie, 17.8.2019
Modrá hortenzia od mamy je v mojej záhrade ružová.Nedala som kyslý substrát.Minuly rok som nastrúhala kamenec používaný po holení, rozdelila na 6 dávok, jedna na 10 litrov vody, polievala som ešte pred kvitnutím.Kvitla ružovo... Tohto roku pred... celý příspěvek >
Určenie stromu/kríku, 13.8.2019
Mahónia?...
Staré rybízy a josta - co s něma?, 13.8.2019
Máte pravdu... dosť je zahustená, myslela som nie ju dať k zemi celú, iba presvetlit, jeden, dva hrubšie vyhony preč.
Staré rybízy a josta - co s něma?, 13.8.2019
Presne tak, musí sa nakopčiť, aby nevyschli, proste dať im lepšiu starostlivosť... potom skúste po vyrašeni nových odrezať staré výhony.Ak to pôjde najprv s jedným, tak pokračujte, Môžete ale aj vedľa krika zohnúť pár konárov a potápaním si... celý příspěvek >
Poškozené plody ostružin, 12.8.2019
Niekde som čítala, že to môže viac škodiť to preliate. Thornfee mi napr.zakvitla, plody už boli pekné zelene, potom začali zmenšovať, akoby sprachniveli, vyrezala som teda pre istotu celé prúty.Na inom mieste Dirksen sú druhý rok úroda úžasná.... celý příspěvek >
Staré rybízy a josta - co s něma?, 12.8.2019
Staré kríky cervenych ríbezlí mi zmladili dokonca až 2x moji chlapi, keď kosili záhradu, určite to pomohlo, potom som okolo nich vyplela, dala odležaný hnoj, nakopčila,, polievala, väčšia úroda až na tretí rok, ale kríky sú svieže a zdravé, zarodili... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 11.8.2019
Nedávam foto, jablko Admirál u mňa vyzerá podobne. Akurát je iba jedno jediné... M26 zasadený na jeseň 2017..Blaumont južný svah Sp.Nová Ves. Stromček na pohľad veľmi pekný, zdravý. Uvidíme, či vydrží...
Letní řez růže florentina, 3.8.2019
Aj mne na jeseň zasadená florentina už pekne zakvitla odspodu a nový výhonky je už vysoký 2m, kvitne navrchu, určite žiaden letný strih veď je popinava, na rok bude mať podľa popisu aj 3m.Urobim tak, ako píše pani Lída. Má naozaj krásne plné červené... celý příspěvek >
Šárka na listoch?, 28.7.2018
Na upresnenie je to internetový predajca, nie pestovateľ. Ostatné slivky sú v poriadku / zatiaľ/, jeho meno radšej neuvediem. Plody starých sliviek sú bez šárky.
Kvalitní letní jabloň, 28.7.2018
To načervenanie je tam už tiež zjavné, je to najpravdepodobnejšie Discovery, aj keď som pri hľadaní uvažovala a oj nejakej poľskej odrode /Najgored.../, tie bodky sú ale zjavné. Južný svah, teplá jar, žiadne neskoré mrazy. Všetci naokolo majú... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 27.7.2018
Manžel kupoval... ale je to dobrý nápad, vyberieme sa do Klčova, máme to 15km.Vtedy kúpil aj ďalšie dve jablone, tiež neznáme, tie sú zimné, foto pošlem v októbri.Vtedy ma to nezaujímalo, ale vekom... chcem vedieť, ako sa tie výborné jablká volajú.
Kvalitní letní jabloň, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Foto
Kvalitní letní jabloň, 27.7.2018
Jablko zblízka.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika