Příspěvky uživatele - 76.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory odolné mandelince, 16.8.2019
Máme se setrejdou brambory na stejné zahradě o 50 m od sebe. On na celodenně osluněném záhoně, já sadil po zarytém trávníku (hnojeno jen granulovaným kravským hnojem)  v polostínu jabloní... U něj mandelinky, u mně nic. Asi až za měsíc se na... celý příspěvek >
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 29.6.2019
z pacibulek mám už druhou sklizeň. Letošní tento týden sklizené stroužky (pravděpodobně nějaký španělský druh z Penny marketu) a velikostně je 1-2 cm. Vše sázeno do mokra bez moření loni na přelomu listopadu a prosince mezi řádky stroužků opět... celý příspěvek >
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 29.6.2019
Tento týden sklázám česnek sázený loni koncem listopadu ze dvou no name sadeb (španělské a české z PennyMarketu :-)) a z loňských pacibulek taky asi španělských.  Jak se psalo v této diskusi, strčídám místa na malé zahrádce a sázel jsem po... celý příspěvek >
Aeroponické pěstování, 25.2.2019
ale asi jen jako výsadba. Nedovedu si představit na tom košíčku 52 keříků rajčat s nasazenámi plody! :-)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika