Příspěvky uživatele - 126.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kterou slivoň - Haroma, Hanita či Jofela, 17.4.2024
Já mám Hanitu. Plodí hezky, od pecky jde, šarku ještě nechytla, mšice má srovnatelné s jakoukoliv jinou švestkou. Jediné, co bych jí vytkla, je čas od času shnilý plod. Ale já jí mám v 500mnm, takže je třeba na to myslet. Mám ještě Katinku,... celý příspěvek >
Lišejník na ovocných stromech, 18.6.2020
Spíš mi přijde, že příliš mnoho lišejníku je následek, ne příčina.  Starou jabloň jsme měli u chaty, a když ve svých osmdesáti odcházela do věčných lovišť, vyrostlo na ní kde co. Je pravda, že byla roky ponechána svému osudu. Koupila jsem... celý příspěvek >
Růže - královna květin?, 19.2.2020
Tak jak na co. Pnoucí růže je pnoucí růže, mám Sympatii a Compassion, krásné, velké, vonné květy na loubí... Potěšila mě růže Romina, kterou Pelcovi inzerují jako výjimečně zdravou, je to totiž -alespoň na mé zahradě - skutečně pravda. Mám jí... celý příspěvek >
Jak ochránit růže před myšmi a hryzci, 21.11.2019
Lepší je voliérové pletivo 0.6 cm, tím myši neprolezou a dá práci ho prokousat. Králičí bývá řídké, vlastní zkušenost, výsadba za 1000kč v háji. Lenka
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 13.8.2019
Velkou rovinatou zahradu jsem sice neměla, zato svažitou zanedbanou džungli ano, a ty pocity jsou srovnatelné :) Doporučuji, po draze nabytých zkušenostech, zahradu rozdělit na menší sekce a začít nejprve s tou, kde nejvíce jste  - třeba u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika