Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lord lamborne, 30.8.2019
No já nejsem odborník. Ale LL na zahrádce máme, kdysi jsem ho chtěla, tak ho táta nasadil - a zatím tam pořád roste.     Lída
Lord lamborne, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Ta jablíčka na úvodní fotce mi vzhledově připomínají tahleta (prodej stromků -Landsberská reneta)...  Lída
Lord lamborne, 29.8.2019
ps -dužina je žlutavá...  L.
Lord lamborne, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Jako Lord Lambourne mi to moc nepřipadá. Ten je plošší, trochu žíhaný a u nás i rzivý. Máme ho léta na zahradě, svou fotku bohužel nemám, ale vypadá přesně jako na přiložené z netu, jen touhle dobou je místo žluté víc zelené... celý příspěvek >
Další pokus o vypěstování meruňky?, 28.8.2019
Dávala jsem nektarinku po broskvoni, ale vyměnila jsem zeminu v jámě 1x1m do hloubky cca 0,8m...           Lída
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 28.8.2019
Takže Talinum paniculatum (šrucha latnatá), náhrada žen-šenu, pokojovka nebo u nás letnička (v tropech trvalka). Že to má něco společného se šruchou bych tedy nečekala, ale na fotce byla bez listů.        ... celý příspěvek >
Další pokus o vypěstování meruňky?, 27.8.2019
Teď ji zrovna postupně sklízím .           Lída
Další pokus o vypěstování meruňky?, 27.8.2019
U nás v HK je to také tak. Mladé stromky začnou plodit a někdy i přes postřiky (většinou po první větší úrodě) zajdou. Udělalo to u nás v osadě vícero zahrádkářům včetně mne - různé odrůdy, různé podnože... Pokud ale překonají prvních cca 15-20 let a... celý příspěvek >
(asi?) škůdce pokojové růže, 25.8.2019
Pokud tam jsou pavučinky a bílé ďobky, měla by to být sviluška. Ale na té fotce tam vidím nějaké černé drobky, což by zas mohla být třásněnka. Oboje vysává listy. Jedině postřik podle toho, co to tam vlastně je.      ... celý příspěvek >
Zelenání červené lísky Red Majestic, 24.8.2019 Obsahuje fotku
Na barvu listů na kroucených větvičkách to vliv nemá. Ale pokud se podíváte na netu na fotky Red Majestic, tak málokdy má všechny listy červené, většinou jen horní, které jsou nejvíc osluněné. Ony to dělají i mnohé jiné červenolisté keře, že spodní... celý příspěvek >
Přesazení plazivého jalovce, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Tak dejte na skalku skalničky vhodné do stínu a polostínu...   Lída
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 21.8.2019
Větvením by to odpovídalo na ten šater. Jenže že by zároveň byly kvítky (i když málo) a plody oranžové a červené a vůbec žádný list? Není to umělá dekorační kytka? Ten šater ani nebývá tak vysoký...  Lída
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 20.8.2019
Ta růžička mne napadla také (leze mi po staré ryngli), ale ta se nevětví tak pravidelně do "V"...           Lída
Přesazení plazivého jalovce, 20.8.2019
Tohle už ve zdraví nepřesadíte. Ale nařízkujte si ho a zasaďte si na nové místo mladý. Ten na fotce na tom místě už musí růst minimálně dvacet let, tak proč tam nemůže být dál?           Lída
Ostružiník - řez, 20.8.2019
Také tak, mívají kolem 4-4,5m, některé jsou delší. Opora má horní laťku cca ve dvou metrech, přes ni jsou přehozené a na druhé straně většinou všelijak lezou po malinách, co tam mám, po provázku dolezly až k vínu, které má konstrukci v rohu zahrady,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika